Par projektu


Līdz Pieprasījums.lv nonācām 2017. gadā pēc 11 gadu pieredzes, strādājot ar reklāmu, izprotot piedāvājumu un pieprasījumu korelāciju. Šī ideja radās, lai palīdzētu patērētājiem saņemt labāko piedāvājumu, netērējot laiku salīdzināšanai, draugu un paziņu aptaujāšanai, kuru mērķis ir labākā piedāvājuma atrašana. Projektu izstrādājām nepilnus divus gadus. 
Savukārt uzņēmumiem šī ir iespēja maksāt tikai par reāliem pieprasījumiem, bez liekiem reklāmas izdevumiem. Reklāmas efektivitāti nosaka dažādi faktori- reklāmas budžets, mājaslapa kvalitāte, reklāmas atbilstība, auditorija utt., Pieprasījums.lv uzņēmumiem dod iespēju par to nedomāt, jo par to domājam mēs.
Projekts ir nemitīgā attīstības stadijā, jo mēs vēlamies, lai Pieprasījums.lv saņemtu Jūsu labāko pieredzi un ieteikumus, lietojot šo portālu.
Ar cieņu,
Pieprasījums.lv komanda.
SIA Pieprasījums.lv
Reg.nr. 43603089214
Swedbanka A/S
LV82HABA0551047326296

Kļūt par pieteikumu saņēmēju

 


Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;