Kvalitatīvi žogi! Respektabli piegādātāji! Labākās cenas

Aizpildiet vienu pieprasījumu un iegūstiet daudzus žogu piedāvājumus no dažādiem žogu piegādātājiem un ražotājiem, kas atbilst Jūsu prasībām

Saņemiet piedāvājumus, izvēlieties piemērotāko!

Veikt pieprasījumu

Tradicionālā cenu aptauja ir pagātne!
Jums ir Pieprasījums.lv

Mēs sadarbībā ar žogu ražotājiem, pārdevējiem un uzstādītājiem esam izveidojuši žogu pieprasījuma veidlapu. Tagad Jums ir jāvelta tikai 1–3 minūtes, lai to aizpildītu un Latvijas žogu ražotāji un piegādātāji varētu Jums izveidot ļoti precīzu piedāvājumu.
 • Vairāk nekā 80 uzņēmumu Latvijā, kas piedāvā Jums vēlamos žogus, tai skaitā žogu ražotāji un tirgotāji  Tas ir Jūsu ziņā, cik no tiem vēlaties uzrunāt ar savu pieprasījumu. Mēs izvērtējam katru žogu ražotāju un piegādātāju, lai sniegtu Jums vislabāko sadarbības pieredzi.
 • Izvēlieties piegādātāju, balstoties uz vienotiem kritērijiem. Mēs zinām, ka cenu aptauju rezultātā var sanākt, ka it kā vienam un tam pašam darbam Jūs saņemat pilnīgi dažādus piedāvājumus, kurus ir grūti salīdzināt. Pieprasījums.lv ļaus samazināt šo iespēju: skaidrs pieprasījums, skaidra atbilde!
 • Definējiet savas prasības. Kāda materiāla, krāsas, izmēra, cenu līmeņa žogus vēlaties? Vai vēlaties arī uzstādīšanu? Jūs saņemsiet piedāvājumus tikai no uzņēmumiem, kuri var nodrošināt visu, kas Jums ir nepieciešams.
 • Jums ērtākais komunikācijas veids. Norādiet, kā vēlaties saņemt piedāvājumus. Vai labprātāk lasāt e-vēstules vai runājat pa telefonu? Jūs izvēlaties, kā Jums ērtāk!
 • Vai vēlaties uzzināt, kā kaut viena elementa izmaiņa ietekmē Jūsu žogu cenuIzveidojiet jaunu pieprasījumu!

Populārākie žogu veidi

Metāla paneļu žogs 2D. Ar karstās cinkošanas metodi pārklāti metāla žogu paneļi ir ārkārtīgi izturīgi un laika gaitā tie nedeformējas un nezaudē ne savu izturību, nedz vizuālās īpašības. Paneļu stieples diametrs ir 6 mm. Žogs pieejams dažādos augstumos. To lielākā priekšrocība ir paneļu ilgais kalpošanas mūžs un augstais drošības līmenis.
Svarīgi: Tirgū pieejami 2D un 2DS žogu paneļi, no kuriem 2DS ir izgatavoti no biezākām stieplēm, tāpēc ir drošāki un izturīgāki.
 
Metāla paneļu žogs 3D. Metāla paneļu 3D žogi ir pieejami dažādos augstumos un to tehniskās īpašības ir līdzīgas kā 2D paneļu žogiem. Tie ir izturīgi, ilgmūžīgi, droši un ekonomiski. Piemēroti galvenokārt privātmājām, bet tos iespējams izmantot arī citu ēku vai teritoriju norobežošanai. Metāla paneļi ir neuzkrītoši, tāpēc labi saskan ar citiem materiāliem, turklāt tiem nav nepieciešama īpaša kopšana.
Svarīgi: Paneļu žoga standarta garums ir 2,5m, bet to augstumu, stieples biezumu un krāsu iespējams izvēlēties individuāli. Pērkot žogu jāpārliecinās par metāla kvalitāti, mīksts metāls padarīs žogu nenoturīgu pret mehāniskiem bojājumiem. 
 
Ruļļa žogs (zaļais) - Pītais žogs. Ruļļu žogi pieejami dažādos augstumos. To lielākās priekšrocības ir krāsu daudzveidība, to vienkāršais un ātrais uzstādīšanas process, kā arī augstā žoga izturība un vienkāršā apkope, kas neprasa tikpat kā nekādu uzmanību vai pārkrāsošanu.  Šis žogu veids ideāli piemērots dažādu objektu, teritoriju, iestāžu un privātmāju iežogošanai, ja svarīgas ir samērā zemas izmaksas.
Svarīgi: Ruļļu žogi parasti tiek pārdoti ruļļos, ne metros, tāpēc arī tad, ja būs nepieciešams neliels žoga gabals, būs jāpērk viss rullis. Ruļļa žogs būs jāpārspriego, kā arī zem ruļļa žogiem suņiem ir viegli izrakt bedres, lai izlīstu ārā. 
 
Cinkotais ruļļu žogs. Metāla cinkotais ruļļu žogs ir ekonomiski izdevīgs un ērts risinājums vietās, kur nepieciešams ātri, vienkārši un lēti norobežot teritoriju. Žogs ir pieejams dažādos augstumos no 0.8 m līdz pat 2 m augstumā, tāpēc tas ir piemērots dažādu teritoriju norobežošanai – piemēram, arī tam, lai pasargātu īpašumu no meža zvēriem.
Svarīgi: Izvēloties ruļļu žogu, jāņem vērā tā pārklājuma veids, ruļļa garums un stieples biezums.
 
Koka žogs. Koka žogs ir klasiska vērtība, kas būs aktuāla vienmēr. Tam iespējamas neizsmeļamas dizaina variācijas, krāsas, tehniskie risinājumi, kā arī to iespējams kombinēt ar citiem materiāliem, piemēram, metālu un betona stabiem. Žoga atjaunošana nav sarežģīta un bojātos posmus laika gaitā iespējams vienkārši nomainīt, kā arī žoga dizaina pārveidošana ir vienkārša.
Svarīgi: Lai žogs kalpotu ilgi, to obligāti jāapstrādā pret mitruma un citu ārējo apstākļu negatīvo ietekmi. Žogs atkārtoti jāapstrādā būs ik pēc 5-7 gadiem. 
 
Lauksaimniecības žogs. Lauksaimniecības žogiem ir pieejami dažādi pinumi, stiepļu biezumi, kā arī augstumi. Žogi lielākoties ir izgatavoti no augstvērtīgām cinkota metāla stieplēm, lai tie nerūsētu un to izturība nemainītos arī augsta gaisa mitruma ietekmē. Tos iespējams izmantot gan ar metāla, gan koka stabiem un papildus drošībai žoga augšdaļā iespējams uzstādīt dzeloņdrātis. 
Svarīgi: Žogi ar lielu acs platumu ir lētāki, bet jāņem vērā, ka tie piemēroti aitu un lielāku dzīvnieku norobežošanai un nav piemēroti mājputnu iežogošanai.
 

 

Aizpildi pieprasījuma formu un sāc saņemt piedāvājumus. Vienkārši un efektīvi!

 • 1
  Aizpildiet pieprasījuma veidlapu
  Veidlapas aizpildīšana aizņems 3–5 min. Šo pieprasījumu saņems tikai respektabli uzņēmumi, kas spēj nodrošināt Jūsu pieprasījumu.
 • 2
  Pagatavojiet sev gardu kafiju
  Uzņēmumi, kuri spēj atbildēt uz Jūsu pieprasījumu, sagatavos piedāvājumu tieši Jums, kamēr Jūs baudāt kafiju.
 • 3
  Izvēlieties labāko piedāvājumu
  Salīdziniet cenas un piedāvājumus, lai izvēlētos labāko piegādātāju.
 • 1. Aizpildiet formu
 • 2. Jūsu kontaktinformācija
 • 3. Apstipriniet pieprasījumu
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Uzņēmumu atsauksmes

Saņemiet piedāvājumus, izvēlieties piemērotāko!

Veikt pieprasījumu
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;