Saņem izdevīgāko piedāvājumu! Respektabli piegādātāji! Labākās cenas!

Jūs saņemsiet piedāvājumus tikai no uzticamiem un respektabliem vārtu automātikas un piegādātājiem, uzstādītājiem. 

Saņemiet piedāvājumus, izvēlieties piemērotāko!

Veikt pieprasījumu

Tradicionālā cenu aptauja ir pagātne!
Jums ir Pieprasījums.lv

Mēs sadarbībā ar vārtu automātikas pārdevējiem un uzstādītājiem esam izveidojuši pieprasījuma veidlapu. Tagad Jums ir jāvelta tikai 1–3 minūtes, lai to aizpildītu un Latvijas vārtu automātikas piegādātāji, uzstādītāji varētu Jums izveidot ļoti precīzu cenu piedāvājumu.
 • Vairāk nekā 40 uzņēmumu Latvijā, kas piedāvā Jums vārtu automātiku. Tas ir Jūsu ziņā, cik no tiem vēlaties uzrunāt ar savu pieprasījumu. Mēs izvērtējam katru logu ražotāju un piegādātāju, lai sniegtu Jums vislabāko sadarbības pieredzi.
 • Izvēlieties piegādātāju, balstoties uz vienotiem kritērijiem. Mēs zinām, ka cenu aptauju rezultātā var sanākt, ka it kā vienam un tam pašam darbam Jūs saņemat pilnīgi dažādus piedāvājumus, kurus ir grūti salīdzināt. Pieprasījums.lv ļaus samazināt šo iespēju: skaidrs pieprasījums, skaidra atbilde!
 • Definējiet savas prasības. Vārtu automātika - vārtu lielums, garums, pielietojums. Jūs saņemsiet piedāvājumus tikai no uzņēmumiem, kuri var nodrošināt visu, kas Jums ir nepieciešams.
 • Jums ērtākais komunikācijas veids. Norādiet, kā vēlaties saņemt piedāvājumus. Vai labprātāk lasāt e-vēstules vai runājat pa telefonu? Jūs izvēlaties, kā Jums ērtāk!
 • Vai vēlaties uzzināt, kā kaut viena elementa izmaiņa ietekmē Jūsu vārtu automātikas un tās uzstādīšanas cenu? Izveidojiet pieprasījumu tūlīt!

Vārtu automātikas veidi

Veramo vārtu automātika. Iespējams uzstādīt vietās, kur ir pietiekams kustības rādiuss vārtu atvēršanai. To galvenā priekšrocība ir iespēja tos viegli atvērt arī elektroenerģijas pārrāvumu gadījumā, kā arī ekspluatācijas ziņā tie izmaksā mazāk, jo tiem nav nepieciešama pārāk bieža apkope. Izvēloties divviru vārtus, nevis vārtus ar vienu vērtni, to kustības rādiusu iespējams samazināt.  
Svarīgi: Izvēloties vārtu automātiku, noteikti jāņem vērā vārtu izmēri: garums, platums, kā arī svars. 
 
Bīdāmo vārtu automātika. Bīdāmie vārti ir daudz kompaktāki par veramajiem vārtiem, turklāt tie ideāli piemēroti pilsētvidei, jo darbības laikā tie netraucē satiksmei. Elektroenerģijas pārrāvuma gadījumā tos ir nedaudz sarežģītāk atvērt nekā veramos vārtus. Tāpat tiem ir ieteicama apkope divas reizes gadā. Savukārt to lielākā priekšrocība ir zemās automātikas izmaksas.
Svarīgi: Izvēloties vārtu automātiku, jāņem vērā to svars un jāizvēlas svaram atbilstoša automātika.
 
Garāžu vārtu automātika. Garāžas vārtu automātika atvieglo ne tikai vārtu atvēršanas procesu, ļaujot to izdarīt arī neizkāpjot no auto, bet arī paaugstina garāžas drošības līmeni. Veicot garāžas vārtu uzstādīšanu, Jūs varat izvēlēties dažādas ekstras, piemēram, automātisku aizvēršanu, drošības sensoru, apgaismojumu u.c. lietas.
Svarīgi: Izvēloties garāžas vārtu automātiku, jāņem vērā arī to skaņas izolācijas koeficients un atsperu vai trošu plīšanas aizsardzības mehānisma nodrošinājums.
 

 

Aizpildi pieprasījuma formu un sāc saņemt piedāvājumus. Vienkārši un efektīvi!

 • 1
  Aizpildiet pieprasījuma veidlapu
  Veidlapas aizpildīšana aizņems 3–5 min. Šo pieprasījumu saņems tikai respektabli uzņēmumi, kas spēj nodrošināt Jūsu pieprasījumu.
 • 2
  Pagatavojiet sev gardu kafiju
  Uzņēmumi, kuri spēj atbildēt uz Jūsu pieprasījumu, sagatavos piedāvājumu tieši Jums, kamēr Jūs baudāt kafiju.
 • 3
  Izvēlieties labāko piedāvājumu
  Salīdziniet cenas un piedāvājumus, lai izvēlētos labāko piegādātāju.
 • 1. Aizpildiet formu
 • 2. Jūsu kontaktinformācija
 • 3. Apstipriniet pieprasījumu
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Uzņēmumu atsauksmes

Saņemiet piedāvājumus, izvēlieties piemērotāko!

Veikt pieprasījumu
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;