Kvalitatīvi logi! Respektabli piegādātāji! Labākās cenas!

Jūs saņemsiet piedāvājumus tikai no uzticamiem un respektabliem logu ražotājiem un piegādātājiem.

Saņemiet piedāvājumus, izvēlieties piemērotāko!

Veikt pieprasījumu

Tradicionālā cenu aptauja ir pagātne!
Jums ir Pieprasījums.lv

Mēs sadarbībā ar logu ražotājiem, pārdevējiem un uzstādītājiem esam izveidojuši logu pieprasījuma veidlapu. Tagad Jums ir jāvelta tikai 1–3 minūtes, lai to aizpildītu un Latvijas logu ražotāji un piegādātāji varētu Jums izveidot ļoti precīzu piedāvājumu.
 • Vairāk nekā 100 uzņēmumu Latvijā, kas piedāvā Jums vēlamos logus. Tas ir Jūsu ziņā, cik no tiem vēlaties uzrunāt ar savu pieprasījumu. Mēs izvērtējam katru logu ražotāju un piegādātāju, lai sniegtu Jums vislabāko sadarbības pieredzi.
 • Izvēlieties piegādātāju, balstoties uz vienotiem kritērijiem. Mēs zinām, ka cenu aptauju rezultātā var sanākt, ka it kā vienam un tam pašam darbam Jūs saņemat pilnīgi dažādus piedāvājumus, kurus ir grūti salīdzināt. Pieprasījums.lv ļaus samazināt šo iespēju: skaidrs pieprasījums, skaidra atbilde!
 • Definējiet savas prasības. Kāda materiāla, krāsas, izmēra, cenu līmeņa logus vēlaties? Vai vēlaties arī uzstādīšanu? Veco logu utilizēšanu? Jūs saņemsiet piedāvājumus tikai no uzņēmumiem, kuri var nodrošināt visu, kas Jums ir nepieciešams.
 • Jums ērtākais komunikācijas veids. Norādiet, kā vēlaties saņemt piedāvājumus. Vai labprātāk lasāt e-vēstules vai runājat pa telefonu? Jūs izvēlaties, kā Jums ērtāk!
 • Vai vēlaties uzzināt, kā kaut viena elementa izmaiņa ietekmē Jūsu logu cenu? Izveidojiet jaunu pieprasījumu!

Logu veids

PVC logi. Viens no ekonomiskākajiem logu veidiem, kas piedāvā plašas dizaina iespējas. Tie ir lieliski piemēroti mainīgiem klimatiskajiem apstākļiem, kuros ir sals, lietus, sniegs, stiprs vējš, kā arī liels karstums vasaras mēnešos. PVC logus arīdzan ir viegli kopt, kā arī to kalpošanas mūžs ir ilgs un laika gaitā tie savu tehnisko sniegumu nemaina.
Svarīgi: Viena loga montāža aizņem vien pāris stundas, bet tā apdares darbus neveic tajā pašā dienā, lai ļautu montāžas putām kārtīgi sacietēt. 
Koka logi. Logi cilvēkiem, kuri domā par ekoloģiju un ilgtspējību. Koka logi ir eleganti, elpojoši un tie paši par sevi jau kalpo kā gaumīgs interjera un eksterjera elements. To regulāra un pareiza apkope nodrošinās ļoti ilgu logu kalpošanas mūžu. Šī veida logi ir universāli, jo tie piemēroti gan jaunām ēkām, gan ēkām ar kultūrvēsturisko vērtību.
Svarīgi: Koks labi pakļaujas apstrādei un veidošanai, bet tam nepieciešama regulāra kopšana, lai pasargātu materiālu no mitruma. Koka logi parasti ir dārgāki par PVC logiem. 
 
Alumīnija logi. Logi ar augstu energoefektivitāti, kas būtiski samazina siltumenerģijas zudumus un ilgtermiņā ļauj ieekonomēt uz apkures rēķiniem. Šiem logiem nav nepieciešama nekāda īpaša apkope, turklāt tie spēj izturēt ļoti skarbus laika apstākļus, nemainot savu tehnisko sniegumu un vizuālo izskatu. Logi pieejami dažādās krāsās un arī ar koka imitāciju.
Svarīgi: Alumīnija logi var kalpo pat 100 gadus, tāpēc to tehnisko risinājumu un dizainu vajadzētu izvēlēties ļoti rūpīgi. 
 

 

Aizpildi pieprasījuma formu un sāc saņemt piedāvājumus. Vienkārši un efektīvi!

 • 1
  Aizpildiet pieprasījuma veidlapu
  Veidlapas aizpildīšana aizņems 1–3 min. Šo pieprasījumu saņems tikai respektabli uzņēmumi, kas spēj nodrošināt Jūsu pieprasījumu.
 • 2
  Pagatavojiet sev gardu kafiju
  Uzņēmumi, kuri spēj atbildēt uz Jūsu pieprasījumu, sagatavos piedāvājumu tieši Jums, kamēr Jūs baudāt kafiju.
 • 3
  Izvēlieties labāko piedāvājumu
  Salīdziniet cenas un piedāvājumus, lai izvēlētos labāko piegādātāju.
 • 1. Aizpildiet formu
 • 2. Jūsu kontaktinformācija
 • 3. Apstipriniet pieprasījumu
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Uzņēmumu atsauksmes

Saņemiet piedāvājumus, izvēlieties piemērotāko!

Veikt pieprasījumu

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;