Aizpildiet vienu pieprasījumu un saņemiet vairākus piedāvājumus no Jumtu ražotājiem, piegādātājiem.

Jums patiks, jo Jūs saņemsiet piedāvājumus, kas veidoti pēc Jūsu veidotiem kritērijiem. Izvēlieties izdevīgāko!

Saņemiet piedāvājumus, izvēlieties piemērotāko!

Veikt pieprasījumu

Tradicionālā cenu aptauja ir pagātne!
Jums ir Pieprasījums.lv

Mēs sadarbībā ar jumtu ražotājiem, pārdevējiem un uzstādītājiem esam izveidojuši jumtu pieprasījuma veidlapu. Tagad Jums ir jāvelta tikai 1–3 minūtes, lai to aizpildītu un Latvijas Jumtu ražotāji un piegādātāji varētu Jums izveidot ļoti precīzu piedāvājumu.
 • Vairāk nekā 90 uzņēmumu Latvijā, kas piegādā un ražo jumtu segumus, piedāvā to nomaiņu. Tas ir Jūsu ziņā, cik no tiem vēlaties uzrunāt ar savu pieprasījumu. Mēs izvērtējam katru jumtu ražotāju un piegādātāju, ko pievienojam Pieprasījums.lv sistēmai. 
 • Izvēlieties piegādātāju, balstoties uz vienotiem kritērijiem. Mēs zinām, ka cenu aptauju rezultātā var sanākt, ka it kā vienam un tam pašam darbam Jūs saņemat pilnīgi dažādus piedāvājumus, kurus ir grūti salīdzināt. Pieprasījums.lv ļaus samazināt šo iespēju: skaidrs pieprasījums, skaidra atbilde!
 • Definējiet savas prasības. Kāda materiāla, krāsas, platības m2, cenu līmeņa jumtu vēlaties? Vai vēlaties arī uzstādīšanu? Veco Jumta nomaiņu? Jūs saņemsiet piedāvājumus tikai no uzņēmumiem, kuri var nodrošināt visu, kas Jums ir nepieciešams.
 • Jums ērtākais komunikācijas veids. Norādiet, kā vēlaties saņemt piedāvājumus. Vai labprātāk lasāt e-vēstules vai runājat pa telefonu? Jūs izvēlaties, kā Jums ērtāk!
 • Vai vēlaties uzzināt, kā kaut viena elementa izmaiņa ietekmē Jūsu Jumta cenu? Izveidojiet jaunu pieprasījumu!
 • Kā Jumta konstrukcija var ietekmēt jumta izmaksas? 
  Ēkas jumta konstrukcija var būtiski ietekmēt jumta uzstādīšanas iespējas un izmaksas. Lai jumts kalpotu ilgi, ir jāizvēlas piemēroti materiāli un tehnoloģija, turklāt jāņem vērā, ka daļu jumta segumu iespējams uzstādīt tikai noteikta slīpuma vai noteiktas izturības jumtiem. Jumta izmaksas ietekmēs arī tā virsmas laukums, kores, logi, tornīši, dažādas ieloces un to skaits.
   

Jumtu veidi

Valcprofila jumts. Valcprofila jumtu lielākais pluss ir tāds, ka tos iespējams uzstādīt arī jumtiem ar ļoti nelielu slīpumu. Tas ir mūsdienīgs un salīdzinoši ekonomisks jumta segums, kas piemērots gan privātmājām, gan rūpniecības ēkām. Vienas loksnes garums ir līdz pat 12 metriem, kas nodrošina ātru jumta uzstādīšanas procesu, tādējādi arī samazinot darba izmaksas.
Svarīgi: Atkarībā no valcprofila jumta veida, tā montāžai var tikt izmantota valcēšanas mašīna vai speciālas skavas. Metāla jumtiem noteikti ir jālieto jumta plēves. 
 
Metāla dakstiņu jumts. Metāla dakstiņu jumti ir daudz vieglāki par māla dakstiņiem, kā arī pieejami ļoti plašā krāsu gammā. Tie ir noturīgi pret koroziju, ko var izraisīt apkārtējās vides ietekme, kā arī šī jumta seguma apkope ir vienkārša. Metāla dakstiņu salīdzinoši nelielais svars ļauj tos uzstādīt arī uz vieglākas konstrukcijas jumtiem, uz kuriem nav iespējama māla dakstiņu uzstādīšana.
Svarīgi: Izvēloties metāla jumtu, īpaša uzmanība jāpievērš tā biezumam un cinka masai – vēlams, lai biezums būtu vismaz 0,5mm, bet cinka masa ~ 275 g/m2.
 
Bezazbesta šiferis (šīfera jumts). Bezazbesta šīferis ir jauns un mūsdienīgs jumtu pārklāšanas materiāls ar kalpošanas mūžu līdz pat 50 gadiem. Tam piemīt laba mehāniskā izturība, kā arī tas ir noturīgs pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi. Lieliski piemērots ēkām, kurām agrāk bijis azbesta šīferis – vizuāli izskatīsies gandrīz identiski, bet tas būs bez veselībai kaitīgā azbesta.
Svarīgi: Šīferis piemērots taisnām jumtu virsmām, bet sarežģītām konstrukcijām (piemēram, tornīšiem) to nav iespējams uzstādīt.
 
Onduline Jumta loksnes. Onduline loksnes ir izgatavotas no ekoloģiskiem materiāliem un tās nesatur cilvēka veselībai kaitīgas vielas. Šis jumta segums ir arī ļoti ekonomisks risinājums, jo Onduline loksnes ir viens no lētākajiem jumtu segumiem. Pateicoties materiāla vieglumam, tas ir piemērots arī vieglām jumtu konstrukcijām – gan dzīvojamām ēkām, gan saimniecības ēkām.
Svarīgi: Lai arī šis segums piemērots dažāda slīpuma jumtu konstrukcijām, uz neliela slīpuma virsmām tas mēdz deformēties. Jumts ar labu skaņas izolāciju. 
 
Māla dakstiņš. Minimālais māla dakstiņu jumta klāšanas slīpums ir 14 grādi. Tiem ir ļoti daudz priekšrocību, piemēram, ļoti garš kalpošanas mūžs: pat 100 – 150 gadi, tie neuzkarst karstā laikā, nepieciešamības gadījumā bojātos dakstiņus ir viegli aizvietot, kā arī māla dakstiņi sniedz labu skaņas izolāciju. Māla dakstiņu svars ir salīdzinoši liels, tāpēc tie piemēroti izturīgām jumtu konstrukcijām.
Svarīgi: Māla dakstiņu svars ir salīdzinoši liels, tāpēc tie nav piemēroti vieglām jumta konstrukcijām. 
 
Bitumena šindeļu jumts. Minimālais bitumena šindeļu jumta klāšanas slīpums atkarīgs no šindeļu veida: zemākais slīpums ir 9,5o. Šim jumtu segumam ir daudz priekšrocību – tam pieejamas plašas dizaina, formu un krāsu variācijas, tas piemērots arī sarežģītām jumtu konstrukcijām un, pateicoties tā nelielajam svaram, tā uzklāšana ir piemērota arī vieglas konstrukcijas jumtiem. Bitumena šindeļi savas tehniskās īpašības nemaina ne ļoti lielā karstumā, ne lielā aukstumā. 
Svarīgi: Bitumena šindeļu jumti ir dažādi, tāpēc var atšķirties to zemākais uzklāšanas slīpums – dažiem tas var būt 9,5o, bet citiem 15o. Lai jumts kalpotu labi un ilgi, tas obligāti būtu jāievēro. Arī jumta garantijas termiņš atkarīgs no konkrētā šindeļu veida.

 

 

Aizpildi pieprasījuma formu un sāc saņemt piedāvājumus. Vienkārši un efektīvi!

 • 1
  Aizpildiet pieprasījuma veidlapu
  Veidlapas aizpildīšana aizņems 3–5 min. Šo pieprasījumu saņems tikai respektabli uzņēmumi, kas spēj nodrošināt Jūsu pieprasījumu.
 • 2
  Pagatavojiet sev gardu kafiju
  Uzņēmumi, kuri spēj atbildēt uz Jūsu pieprasījumu, sagatavos piedāvājumu tieši Jums, kamēr Jūs baudāt kafiju.
 • 3
  Izvēlieties labāko piedāvājumu
  Salīdziniet cenas un piedāvājumus, lai izvēlētos labāko piegādātāju.
 • 1. Aizpildiet formu
 • 2. Jūsu kontaktinformācija
 • 3. Apstipriniet pieprasījumu
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Uzņēmumu atsauksmes

Saņemiet piedāvājumus, izvēlieties piemērotāko!

Veikt pieprasījumu

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;