Cik izmaksā PVC logu uzstādīšana?

Mēs zinām, cik grūti ir aprēķināt PVC logu izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, tāpēc esam apkopojuši ražotāju piedāvājumu, lai jūs viegli varētu uzzināt, ar kādiem darbiem jārēķinās, un kāda ir PVC logu cena Latvijā.
 
  Zemākā cena Augstākā cena
PVC logi standarta izmēri € 40 € 130
* Cenas norādītas ar PVN 

Lai noteiktu pēc iespējas precīzāku PVC logu cenu, nepieciešams zināt precīzus logu aiļu izmērus, kā arī nepieciešamos darbus pirms un pēc logu uzstādīšanas. Visbiežāk konkrētu cenu iespējams noteikt pēc speciālista veiktiem mērījumiem un objekta apskates, bet, ja logu pasūtītājs zina precīzus logu izmērus, tad diezgan precīzu cenu iespējams noteikt arī pēc sazināšanās ar logu izgatavotāju. Jārēķinās, ka logu uzstādīšanas cenu var ietekmēt veco logu demontāža, jauno logu izmērs, darbu sarežģītības līmenis, uzstādāmo logu skaits, loga ailes sagatavošana montāžai, loga ailes apdares darbu veikšana, kā arī būvgružu un veco logu utilizācija. PVC logu uzstādīšanas ātrums atkarīgs no katra uzņēmuma individuāli, bet parasti vidēja izmēra dzīvoklim vai nelielai privātmājai logu nomaiņas darbi neaizņem vairāk par vienu dienu. Logu uzstādīšanas ilgumu var ietekmēt sarežģītas logu konstrukcijas, dažādas ēkas īpatnības un arī jumta logu uzstādīšana, bet PVC logu izgatavošanas izmaksas, neskaitot to izmērus, var ietekmēt to dizaina risinājumi, stikla kameru skaits, furnitūras kvalitāte un loga vērtņu skaits.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;