Cik izmaksā koka logu uzstādīšana?

Mēs zinām, cik grūti ir aprēķināt koka logu izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, tāpēc esam apkopojuši ražotāju piedāvājumu, lai jūs viegli varētu uzzināt, ar kādiem darbiem jārēķinās, un kādas ir koka logu cenas Latvijā.

 
  Zemākā cena Augstākā cena
Koka logi standarta izmēri € 40 € 130
 * Cenas norādītas ar PVN   

Lai noteiktu precīzu koka logu izgatavošanas un uzstādīšanas cenu, nepieciešams zināt precīzus loga aiļu izmērus, kā arī nepieciešamos darbus pirms un pēc logu uzstādīšanas. Tā kā koka logu tehniskās un dizaina variācijas ir milzīgas, tad precīzas logu uzstādīšanas un izgatavošanas izmaksas būs iespējams noteikt pēc speciālista vizītes objektā, kuras laikā tiks izmērītas logu ailes un ar klientu tiks apspriesti ēkai piemērotākie tehniskie risinājumi un veicamie darbi, kā arī klienta vēlmes. Logu uzstādīšanas cenu var ietekmēt veco logu demontāža, jauno logu izmērs, darbu sarežģītības līmenis, uzstādāmo logu skaits, logu ailes sagatavošana logu montāžai, loga ailes apdares darbi un veco logu un būvgružu utilizācija. Koka logu montāžas un izgatavošanas ātrums atkarīgs no katra uzņēmuma individuāli, bet parasti koka logu uzstādīšana vidēja izmēra dzīvoklim vai nelielai mājai neaizņem vairāk par vienu darba dienu. Uzstādīšanas ilgumu var ietekmēt sarežģītas logu konstrukcijas, ēkas īpatnības, defekti un jumta logu uzstādīšana. Koka logu izmaksas, neskaitot to izmēru, var ietekmēt izvēlētais kokmateriāls, dizains un tehniskie risinājumi, stikla pakešu skaits, furnitūras kvalitāte, papildaprīkojums un vērtņu skaits.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;