Cik izmaksā alumīnija logu uzstādīšana?

Ilgmūžības ziņā alumīnija logi ir tirgus līderi, jo tie, ja vien tiek veikta regulāra logu apkope, var nokalpot daudzas desmitgades, turklāt arī siltumizolācijas un ugunsdrošības ziņā šo logu sniegums ir augstā līmenī. Mēs esam apkopojuši alumīnija logu cenas Latvijā un alumīnija logu uzstādīšanas darbu sarakstu, lai jūs zinātu, ar kādiem izdevumiem, darbiem un laika patēriņu jārēķinās, ja tiek plānota logu nomaiņa pret jauniem alumīnija logiem.

 
  Zemākā cena Augstākā cena
Alumīnija logi standarta izmēri € 50 € 200 
 * Cenas norādītas ar PVN 

Lai noteiktu precīzas alumīnija logu uzstādīšanas un izgatavošanas izmaksas, nepieciešams zināt precīzus loga aiļu izmērus, kā arī nepieciešamo darbu sarakstu pirms un pēc logu uzstādīšanas. Precīzas alumīnija logu izgatavošanas izmaksas ir iespējams noteikt pēc speciālista vizītes objektā, kuras laikā tiks noņemti logu aiļu izmēri un meistars kopīgi ar klientu vienosies par ēkai piemērotāko tehnisko risinājumu un klienta individuālajām prasībām. Logu uzstādīšanas cenu ietekmē veco logu demontāža, jauno logu izmērs, darbu sarežģītības līmenis, uzstādāmo logu skaits, logu ailes sagatavošana montāžai, loga ailes apdares darbi, kā arī veco logu un būvgružu utilizācija. Alumīnija logu izgatavošanas un montāžas ātrums atkarīgs no katra uzņēmuma individuāli, bet parasti alumīnija logu uzstādīšana vidēja izmēra dzīvoklim vai nelielai mājai neaizņem vairāk par vienu darba dienu. Logu izgatavošanas laiks var būt atkarīgs no sezonas un uzņēmuma noslogotības. Uzstādīšanas ilgumu var ietekmēt sarežģītas logu konstrukcijas, ēkas īpatnības un defekti, kā arī jumta logu uzstādīšana. Alumīnija logu izgatavošanas izmaksas, neskaitot to izmēru, var ietekmēt izvēlētais dizains un tehniskie risinājumi, stikla pakešu skaits, furnitūras kvalitāte, vērtņu skaits un vērtņu veids.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;