Cik maksā metāla jumta uzstādīšana?

Metāla jumts mūsdienās ir ļoti populārs risinājums, jo tā uzstādīšana ir ātra, kā arī, pateicoties metāla lokšņu nelielajam svaram, tas ir piemērots arī jumta konstrukcijām, kurām nedrīkst uzstādīt smagus jumta segumus (piemēram, māla dakstiņus). Mēs esam apkopojuši metāla jumtu cenas Latvijā, lai jūs varētu ātri un vienkārši uzzināt, ar kādām izmaksām jārēķinās, ja tiek plānota metāla jumta uzstādīšana.

 
  Zemākā cena m2 Augstākā cena m2
Metāla jumts € 4 € 15
 *Jumtu uzstādīšana līdz 100 m2
* Cenas norādītas ar PVN  

Jumtu cenas parasti tiek aprēķinātas pēc jumta platības kvadrātmetros, tomēr tas nav vienīgais faktors, kurš nosaka jumta uzstādīšanas kopējo cenu. Precīzas jumta izmaksas būs iespējams noteikt pēc tam, kad jumiķis vai uzņēmuma pārstāvis būs apskatījis objektu, novērtējis nepieciešamo darbu apjomu, kā arī konsultējies par vēlamo risinājumu ar ēkas īpašnieku. Neskaitot jumta platību, jumta uzstādīšanas cenu ietekmē jumta slīpums, izvēlētais metāla jumta veids, sarežģītības pakāpe (piemēram, jumts ar tornīšiem vai izliekumiem, kuriem var piekļūt tikai ar alpīnisma ekipējumu), vecās jumta konstrukcijas stāvoklis, vecā jumta demontāžas darbi un jumta siltināšana. Metāla jumta materiāla cenas ietekmē jumta materiāla ražotājs, lokšņu biezums, profils un valcējums, kā arī dizaina risinājumi. Iegādājoties materiālus metāla jumtam, jāņem vērā, ka tas tiek pārdots nevis kvadrātmetros, bet metāla loksnēs, tāpēc vajadzētu zināt, cik loksnes būs nepieciešamas, kā arī jārēķinās, ka daļa materiāla aizies atgriezumos. (Īpaši tad, ja ēkai ir skursteņi un jumta logi.) Lai jumts kalpotu ilgāk, to vajadzētu aprīkot arī ar ūdens noteksistēmu un sniega barjerām.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;