Cik maksā māla dakstiņu jumta uzstādīšana?

Māla dakstiņi ir sens un vizuāli ļoti pievilcīgs jumtu segums, kas joprojām plaši tiek pielietots arī mūsdienās – gan jaunceltnēm, gan vēsturiskām ēkām. Mēs esam apkopojuši māla dakstiņu jumtu cenas Latvijā, lai jūs varētu ātri un vienkārši uzzināt, ar kādām izmaksām, darbiem un laika patēriņu jārēķinās, ja plānots uzstādīt māla dakstiņu jumtu.

 
  Zemākā cena m2 Augstākā cena m2
Māla dakstiņu jumts € 8 € 20
*Jumtu uzstādīšana līdz 100 m2
* Cenas norādītas ar PVN     
 
Māla dakstiņu jumta cenas parasti tiek aprēķinātas pēc jumta platības, tomēr tas nav vienīgais rādītājs, kurš ietekmē jumta uzstādīšanas cenu, jo ir vēl citi faktori, kas veido jumta uzstādīšanas galējo cenu. Precīzas jumta izmaksas iespējams noteikt pēc jumiķa vai uzņēmuma pārstāvja veiktas objekta apskates, kuras laikā tiek novērtēts veicamo darbu apjoms, nepieciešamais materiālu daudzums, kā arī tiek veiktas konsultācijas ar ēkas īpašnieku par vēlamajiem tehniskajiem un dizaina risinājumiem. Neskaitot jumta platību, darbu ātrumu un izmaksas ietekmē vecā jumta seguma demontāža, jumta konstrukcijas tehniskais stāvoklis, darbu sarežģītības līmenis, jumta siltināšana, jumta slīpums un objekta atrašanās vieta. Betona dakstiņu cenas atkarīgas no ražotāja, dakstiņu dizaina un profila. Jāņem vērā, ka dakstiņu jumti nav piemēroti visām jumtu konstrukcijām, kā arī tos drīkst uzklāt tikai uz ļoti izturīgām jumta konstrukcijām, jo māla dakstiņi ir smags jumtu segums. Dakstiņu jumtu vēlams periodiski pārkrāsot, jo dakstiņu seguma krāsa laika gaitā var izbalēt. Šī jumta seguma lielākā priekšrocība ir ilgais kalpošanas mūžs, jo tas var sasniegt pat 100 gadus.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;