Cik maksā dakstiņu jumta uzstādīšana?

Dakstiņu jumts ir viens no vizuāli pievilcīgākajiem jumta segumiem, tāpēc tas spējis saglabāt savu vietu ne tikai uz vēsturisku ēku jumtiem, bet spējis arī iekarot savu vietu uz jaunu, mūsdienīgu namu jumtiem. Mēs esam apkopojuši dakstiņu jumtu cenas Latvijā, lai jūs varētu ātri un vienkārši uzzināt, ar kādām izmaksām, darbiem un laika patēriņu jārēķinās, ja plānots uzstādīt dakstiņu jumtu.

 
  Zemākā cena m2 Augstākā cena m2
Dakstiņu jumta segums € 9 € 30
*Jumtu uzstādīšana līdz 100 m2
* Cenas norādītas ar PVN     

Divas svarīgākās lietas, kuras būtu jāņem vērā, ja plāno uzstādīt dakstiņu jumtu, ir tādas, ka jumtam jāveido vismaz 14°slīps leņķis un jumta konstrukcijai jābūt ļoti izturīgai, jo dakstiņu segums ir smags. Ja iepriekš ēkai bijis vieglāks jumta segums, tad var nākties uzlabot vai pat pārbūvēt jumta konstrukciju, lai tikai drīkstētu veikt dakstiņu seguma uzklāšanu. Neskaitot jumta platību, darbu ātrumu un izmaksas var ietekmēt izvēlēto dakstiņu veids (populārākie ir māla, metāla un betona dakstiņi), vecā jumta seguma demontāža, darbu sarežģītības līmenis, jumta siltināšana, jumta slīpums un objekta atrašanās vieta. Dakstiņu cenas atkarīgas no to veida, dakstiņu dizaina un profila. (Īpaši dakstiņi tiek pielietoti dzegām un jumta korei, lai nodrošinātu labāku jumta izturību un skaistāku kopskatu.) Drošībai, ērtībām un ilgākam jumta kalpošanas mūžam to vajadzētu aprīkot arī ar kāpnēm, tiltiņiem, pakāpieniem un sniega aizturēm. Precīzas jumta uzstādīšanas cenas iespējams noteikt pēc jumiķa vai uzņēmuma pārstāvja veiktas objekta apskates, kuras laikā tiek noteikts darbu apjoms, nepieciešamo materiālu daudzums, kā arī ar pasūtītāju tiek pārrunāts vēlamais tehniskais un dizaina risinājums.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;