Cik maksā bezazbesta šīfera jumta uzstādīšana?

Eiropas Savienībā azbesta šīfera ražošana tika pārtraukta jau 2000. gadā, bet azbestu saturošu būvmateriālu izmantošana visā ES tika aizliegta sākot ar 2005. gada 1. janvāri. Ja mājai ir azbesta šīferis, kuru nepieciešams nomainīt, bet nevēlies mainīt jumta konstrukciju, kā arī vēlies saglabāt ēkas līdzšinējo dizainu, tad lielisks risinājums ir bezazbesta šīferis. Mēs esam apkopojuši bezazbesta šīfera jumtu cenas Latvijā, lai jūs ātri un vienkārši varētu uzzināt, ar kādām izmaksām, darbiem un laika patēriņu jārēķinās, uzstādot šī materiāla jumtu.

 
  Zemākā cena m2 Augstākā cena m2
Bezazbesta šīfera jumts € 4 € 15
*Jumtu uzstādīšana līdz 100 m2
* Cenas norādītas ar PVN     
 
Ja ēkai ir azbesta šīfera jumts, kuru plānots nomainīt pret bezazbesta šīferi, tad nepieciešamo materiālu daudzumu būs vienkārši aprēķināt pat tad, ja nezini precīzus jumta izmērus – atliek tikai izskaitīt šīfera lokšņu skaitu un zināsi, cik bezazbesta šīfera loksnes būs nepieciešamas. Ja šīferis nepieciešams jaunai ēkai vai plānots cita veida jumta segumu nomainīt pret šīferi, tad gan būs nepieciešams zināt precīzus jumta izmērus. Vizuāli bezazbesta šīferis izskatās gandrīz tāpat kā azbesta šīferis, bet tam ir pieejami vairāki krāsu risinājumi, kā arī bezazbesta šīferis ir videi un cilvēku veselībai nekaitīgs, turklāt šis uzlabotais šīferis ir daudz elastīgāks par azbesta šīferi. Lokšņu stiprināšana pie jumta latām notiek ar skrūvju vai naglu palīdzību, tāpēc jumta seguma uzklāšanas process ir ātrs un samērā vienkāršs. Neskaitot jumta platību, bezazbesta šīfera jumta uzstādīšanas ātrumu un izmaksas var ietekmēt objekta atrašanās vieta, vecā jumta demontāža, jumta slīpums, darbu sarežģītības līmenis (skursteņi, jumta logi un citi elementi), kā arī jumta konstrukcijas tehniskais stāvoklis un papildaprīkojuma uzstādīšana (piemēram, ūdens noteku uzstādīšana). 

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;