Cik maksā betona dakstiņu jumta uzstādīšana?

Betona dakstiņu vēsture ir ļoti sena un, pateicoties to estētiskajam sniegumam, ilgmūžībai un tehniskajām īpašībām, tie savu aktualitāti nav zaudējuši arī mūsdienās. Mēs esam apkopojuši betona dakstiņu jumtu cenas Latvijā, lai jūs varētu ātri un vienkārši uzzināt, ar kādām izmaksām, darbiem un laika patēriņu jārēķinās, ja plānots uzstādīt betona dakstiņu jumtu.

 
  Zemākā cena m2 Augstākā cena m2
Betona dakstiņu jumts € 10 € 30
*Jumtu uzstādīšana līdz 100 m2
* Cenas norādītas ar PVN      

Betona dakstiņu jumta izmaksas parasti tiek aprēķinātas pēc jumta platības kvadrātmetros, tomēr tas nav vienīgais rādītājs, kurš ietekmē dakstiņu jumta izmaksas. Precīzas jumta izmaksas iespējams noteikt pēc jumiķa vai uzņēmuma pārstāvja veiktas objekta apskates, kuras laikā tiek novērtēts veicamo darbu apjoms, nepieciešamo materiālu daudzums, kā arī tiek veiktas konsultācijas ar ēkas īpašnieku par vēlamajiem tehniskajiem un dizaina risinājumiem. Neskaitot jumta platību, darbu izmaksas un ātrumu ietekmē vecā jumta seguma demontāža, jumta siltināšana, jumta slīpums, darbu sarežģītības līmenis, vecās jumta konstrukcijas stāvoklis un arī objekta atrašanās vieta. Betona dakstiņu materiālu cenas atkarīgas no katra ražotāja individuāli, kā arī no dakstiņu pārklājuma, krāsas un profila. Betona dakstiņu lielākā priekšrocība ir tāda, ka tie ir lētāki par māla dakstiņiem, bet to kalpošanas mūžs var sasniegt pat 100 gadus. Jārēķinās, ka betona dakstiņu montāža ir sarežģīta, tāpēc darbi jāveic profesionāļiem, turklāt ēkai nepieciešama izturīga jumta konstrukcija, jo betona dakstiņi nav tas vieglākais jumta segums.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;