Cik izmaksās ugunsdrošo durvju uzstādīšana?

Izvēloties ugunsdrošas durvis, tu pasargāsi savu mājokli ne tikai no kaitējuma ugunsnelaimes gadījumā, bet arī ikdienā nodrošināsi mājoklim labu skaņas un siltuma izolāciju. Ugunsdrošas durvis vēlams uzstādīt daudzdzīvokļu mājās, kā arī objektos, kuros ugunsdrošas durvis ir obligāta prasība. Šādas durvis mājokli aizsargā no uguns vidēji no 30 minūtēm līdz pat 1 stundai, kas parasti ir pietiekami ilgs laiks, lai ierastos ugunsdzēsēji un apturētu uguns tālāko izplatību. Mēs esam apkopojuši ugunsdrošo durvju cenas Latvijā, lai jūs zinātu, ar kādiem izdevumiem, darbiem un laika patēriņu rēķināties, ja plānots uzstādīt ugunsdrošās durvis.

 
  Zemākā cena Augstākā cena
Ugunsdrošās durvis standarta izmēri  € 40 € 150
* Cenas norādītas ar PVN 
 
Lai uzzinātu pēc iespējas precīzāku durvju izgatavošanas un uzstādīšanas cenu, vajadzētu zināt precīzus durvju ailes izmērus, kā arī plānoto risinājumu, tomēr precīzas darbu izmaksas būs iespējams uzzināt pēc meistara vizītes objektā, kuras laikā tiks veikti nepieciešamie mērījumi un ar mājokļa īpašnieku tiks apspriesti objektam piemērotākie risinājumi un dažādas dizaina un tehniskās iespējas. Durvju uzstādīšanas ātrums un izmaksas atkarīgas no durvju veida, durvju izmēra, darbu sarežģītības līmeņa (piemēram, ja nepieciešama durvju ailes paplašināšana), durvju ailes sagatavošanas un apdares darbu apjoma. Ugunsdrošo durvju izgatavošanas laiks parasti atkarīgs no izvēlētā risinājuma un ražotāja noslogotības, bet durvju uzstādīšanas process parasti neaizņem vairāk par vienu darba dienu arī tad, ja nepieciešama veco durvju demontāža, rāmja zāģēšana un apdares darbu veikšana. Ugunsdrošo durvju izgatavošanas cena atkarīga no to izmēra, dizaina, durvju rāmja, ugunsdrošības pakāpes, papildus elementiem un furnitūras kvalitātes. Jāņem vērā, ka tad, ja vēlaties, lai durvis būtu maksimāli ugunsdrošas, obligāti jāmaina arī durvju rāmis pret ražotāja ieteikto, kā arī periodiski jāveic durvju apkope, bet durvju drošībai pret zagļiem ieteicams izvēlēties augstas kvalitātes slēdzenes.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;