Cik izmaksā PVC durvju uzstādīšana?

Plastmasas durvis ir viens no finansiāli izdevīgākajiem un vieglāk kopjamajiem risinājumiem, kas piemērots gan privātmājām, gan uzņēmumiem, gan saimniecības ēkām un balkoniem. PVC durvju izgatavošana parasti ir ātra un salīdzinoši lēta, bet plastmasas durvju cena var atšķirties atkarībā no vēlamā risinājuma, tāpēc esam apkopojuši PVC durvju cenas Latvijā.

 
  Zemākā cena Augstākā cena
PVC durvis standarta izmēri  € 40 € 100
* Cenas norādītas ar PVN
 
Lai uzzinātu pēc iespējas precīzāku durvju izgatavošanas un uzstādīšanas cenu, nepieciešams zināt durvju ailes izmērus, tomēr precīzu cenu būs iespējams uzzināt pēc meistara vizītes objektā, pēc kuras tiks piemeklēts ēkai piemērotākais risinājums un ar mājokļa īpašnieku tiks apspriests vēlamais tehniskas un dizaina risinājums. Visbiežāk šādas konsultācijas ir bez maksas un pēc konsultācijām tiek noteikta galējā darbu cenu. Plastmasa durvju izgatavošana parasti ir ātra, īpaši, ja tiek izgatavoti standarta risinājumi, bet durvju uzstādīšanas darbi neaizņem vairāk par vienu darba dienu. PVC durvju izgatavošanas izmaksas atkarīgas no to izmēra, dizaina, stiklojuma, papildus elementiem un furnitūras veida. Pēc durvju uzstādīšanas durvīm nav nepieciešami nekādi īpaši apkopes darbi – svarīgi durvis un to stiklojumu periodiski nomazgāt, lai tās nezaudētu savu estētisko pievilcību. Pieejamas arī PVC durvis ar dažādu koku imitācijām un dažādu krāsu variācijās, tāpēc tās iespējams pieskaņot jebkuras ēkas eksterjeram un interjeram.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;