Cik izmaksā metāla durvju uzstādīšana?

Pateicoties drošības līmenim un uzlabotajiem dizaina risinājumiem, metāla durvis jau sen kā vairs nav tikai industriālo ēku sastāvdaļa, bet tās tiek uzstādītas arī daudzstāvu ēkās un greznās privātmājās. Tā kā piedāvājums ir ļoti plašs, tad arī cenu amplitūda var būt liela, tāpēc esam apkopojuši metāla durvju cenas Latvijā, lai jūs zinātu ar kādiem izdevumiem, darbiem un laika patēriņu rēķināties, ja tiek plānota metāla durvju uzstādīšana.

 
  Zemākā cena Augstākā cena
Metāla durvis standarta izmēri € 40 € 150
* Cenas norādītas ar PVN   
 
Lai noteiktu pēc iespējas precīzākas metāla durvju izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, vajadzētu zināt precīzus vecās durvju ailes izmērus, kā arī plānoto jauno durvju izmērus un nepieciešamo darbu apjomu pirms un pēc durvju uzstādīšanas. Pilnīgi precīzu cenu iespējams uzzināt pēc meistara vizītes objektā, kuras laikā tiek veikti nepieciešamie mērījumi, tiek pārbaudīts durvju ailes stāvoklis, kā arī ar klientu tiek apspriests objektam piemērotākais risinājums un mājokļa īpašnieka dizaina un tehniskās vēlmes. Ja jaunās durvis tiek izvēlētas lielākas nekā vecās, tad nepieciešami arī durvju ailes zāģēšanas pakalpojumi, kas parasti aizņem dažas stundas un izmaksā no dažiem desmitiem eiro līdz pat pāris simtiem (atkarībā no darbu apjoma). Metāla durvju uzstādīšanas cena atkarīga no durvju veida, durvju izmēra, darbu sarežģītības līmeņa, durvju ailes sagatavošanas un apdares darbu apjoma. Neatkarīgi no darbu apjoma, ārdurvju uzstādīšana gandrīz nekad neaizņem vairāk par vienu darba dienu. Metāla durvju izgatavošanas cena atkarīga no to izmēra, dizaina, durvju rāmja, drošības pakāpes, siltumizolācijas, papildus elementiem un furnitūras kvalitātes. Noteikti jāņem vērā, ka, izvēloties durvju slēdzenes, nevajadzētu būt pārāk taupīgam, jo pat drošākās metāla durvis būs nedrošas, ja izvēlēsies tās aprīkot ar zemas kvalitātes slēdzenēm.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;