Cik izmaksā koka durvju uzstādīšana?

Koka durvis jau sen kā vairs nav tikai sentimentāls dizaina risinājums, jo mūsdienās koka durvju izgatavošanā tiek pielietotas inovatīvas metodes, kuras tehniskā un drošības snieguma ziņā ir līdzvērtīgas citu materiālu durvīm, turklāt eksterjera un interjera risinājumos koks vienmēr bijis un būs viens no pievilcīgākajiem risinājumiem. Mēs esam apkopojuši koka durvju cenas Latvijā un koka durvju uzstādīšanas darbu sarakstu, lai jūs zinātu, ar kādiem izdevumiem, darbiem un laika patēriņu rēķināties, ja tiek plānota jaunu koka durvju uzstādīšana.

 
  Zemākā cena Augstākā cena
Koka durvis standarta izmēri  € 40 € 120
 * Cenas norādītas ar PVN   

Lai noteiktu pēc iespējas precīzākas koka durvju uzstādīšanas izmaksas, jāzina veco durvju un to rāmja izmēri, kā arī plānotais jaunais risinājums un nepieciešamo darbu apjoms pirms un pēc durvju montāžas darbiem. Tomēr pilnīgi precīzas durvju izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas lielākoties iespējams uzzināt tikai pēc meistara vizītes objektā, kuras laikā tiek veikti nepieciešamie mērījumi, tiek pārbaudīts durvju ailes stāvoklis un nepieciešamība novērst dažādus defektus, kā arī ar klientu tiek apspriests situācijai labākais risinājums un mājokļa īpašnieka tehniskās un dizaina vēlmes. Durvju uzstādīšanas cena atkarīga no durvju veida, durvju izmēra, darbu veikšanas sarežģītības līmeņa, nepieciešamo durvju ailes sagatavošanas un apdares darbu apjoma. Koka ārdurvju uzstādīšana neaizņem vairāk par vienu darba dienu, bet koka iekšdurvju uzstādīšana parasti aizņem vien pāris stundas. Ņemot vērā to, ka koka durvju dizaina, materiālu un tehniskās iespējas ir ārkārtīgi plašas, tad jārēķinās, ka koka durvju cena un izgatavošanas laiks ir atkarīgs no izvēlētā durvju materiāla, izmēra, durvju rāmja, dizaina risinājuma, drošības pakāpes, siltumizolācijas līmeņa, furnitūras kvalitātes, dažādiem papildus elementiem, krāsojuma un apdares.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari

Raksti, kas palīdzēs Jums izvēlēties

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;