Par žogiem

Pītais ruļļu žogs ar PVC pārklājumu

Pielietojums: Pītais ruļļu žogs ar zaļas krāsas PVC pārklājumu ir ļoti universāls risinājums, tāpēc tas tiek pielietots lauksaimniecības teritorijās, industriālos objektos, sporta laukumos, rotaļu laukumos, privātmāju teritorijās un daudzviet citur. Žogs ir neuzkrītošs un gadalaikos, kad apkārt viss zaļo, žogs saplūst ar apkārtējo vidi. Tā estētikas līmenis ir augstāks nekā vienkārši cinkotam ruļļu žogam, tāpēc zaļais ruļļu žogs bieži tiek uzstādīts teritorijās, kurās cinkotais žogs kā risinājums tiek uzskatīts par vienkāršu. 

Parametri: Ruļļu žogi ar PVC pārklājumu parasti tiek pārdoti ruļļos, kas ir 25m gari, bet citi parametri atkarīgi no klienta vēlmēm, jo pieejami žogi ar dažādiem stiepļu diametriem, žoga augstumiem un žoga acs izmēriem. Parametru izvēle atkarīga no objekta, kuru plānots iežogot: piemēram, privātmāju teritorijām parasti tiek izvēlēts zems vai vidēja augstuma žogs, bet komerciālu objektu norobežošanai tiek izmantoti augsti nožogojumi ar lielāku stieples biezumu.

Uzstādīšana: Pītie ruļļu žogi parasti tiek stiprināti pie iebetonētiem metāla stabiem: atbalsta stabi nepieciešami ik pēc 25 metriem, bet stabi stiprinājumiem ik pēc 2,5 metriem. Pats žoga uzstādīšanas process ir samērā vienkāršs un ātrs, tāpēc izmaksu ziņā šis nožogojuma veids ir ļoti pieejams risinājums. Pītais ruļļu žogs ir ideāli piemērots arī teritorijām ar nelīdzenu reljefu, jo žogu iespējams pielāgot visiem zemes izliekumiem.

Uzturēšana: Pītais ruļļu žogs ar PVC pārklājumu izgatavošanas procesā tiek cinkots un tikai tad tiek pārklāts ar PVC slāni, tāpēc šim nožogojuma materiālam ir dubulta aizsardzība un tam nav nepieciešama tikpat kā nekāda apkope. Ilgtermiņā tas ir ļoti izdevīgi, jo nav jāiegulda līdzekļi žoga apkopes vai atjaunošanas darbos, kādi, piemēram, regulāri nepieciešami koka žogiem.

Garantija: Pītajiem ruļļu žogiem ar PVC pārklājumu ražotāji vidēji nodrošina 5 līdz 15 gadu garantiju PVC pārklājumam, krāsai un stieples noturībai pret rūsu.


  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;