Par žogiem

Lauksaimniecības žoga izvēle

Pielietojums: Lauksaimniecības žogi tiek uzstādīti galvenokārt teritorijās, kur ir svarīgs tehniskais sniegums, ne estētikas līmenis: piemēram, mājlopu ganībās, augļu dārzos, apsargājamās teritorijās, kultūraugu laukos, mežmalās, lai norobežotu meža dzīvniekus no ceļa, kā arī citās teritorijās.  

Lauksaimniecības žogu veidi: Ja vizuāli visi lauksaimniecības žogi izskatās ļoti līdzīgi, tad tehnisko parametru ziņā tie ir atšķirīgi, jo pieejami žogi ar dažādu stiepļu biezumu, žoga augstumu un žoga acs izmēru. No konkrētās teritorijas, kuru plānots iežogot, būs atkarīgs tas, kāds tehniskais risinājums būs situācijai piemērotākais.

Uzstādīšana: Lauksaimniecības žoga uzstādīšana nav sarežģīta un neaizņem daudz laika, jo žogs tiek stiprināts pie koka vai metāla stabiem, kuri viens no otra atrodas vidēji 4 līdz 6 metru attālumā un zemē ir iebetonēti vai vienkārši iedzīti viena metra dziļumā. Vēlams, lai ik pēc 50-56 metriem būtu uzstādīti betonēti spriegošanas stabi.

Ilgmūžība: Žoga kalpošanas laiks atkarīgs gan no izgatavošanas materiāla, gan no žoga apstrādes veida – žogu ražošanai tiek izmantoti gan cinka un alumīnija sakausējumi, gan karsti cinkotas metāla stieples. Abi šie materiāli ir pasargāti no rūsēšanas, bet sakausējuma žogs kalpo ilgāk nekā klasiski cinkots metāla žogs.

Ruļļu garums: Lauksaimniecības žogi tiek pārdoti ruļļos, kuru populārākie garumi ir 25, 50 un 100 metri.

Cena: Cenas ziņā lauksaimniecības žogs ir viens no ekonomiski izdevīgākajiem nožogojuma risinājumiem, turklāt tam ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Iegādājoties lauksaimniecības žogu, tiks ietaupīta nauda, vienlaicīgi neatsakoties no kvalitātes.

Papildaprīkojums: Lauksaimniecības žogu ražotāji un tirgotāji piedāvā ne tikai dažādu klašu žogus (briežu žogus, aitu žogus, mežsaimnieku žogus, lauksaimnieku žogus), bet arī to uzstādīšanai nepieciešamos produktus: stabus, stieples, stiprinājumus un arī dzeloņstieples augstāka drošības līmeņa nodrošināšanai.
Iegādājoties lauksaimniecības žogu, noteikti nevajadzētu domāt, ka tie visi ir vienādi un lētākais piedāvājums būs tas labākais, jo viss atkarīgs no tā, kādas teritorijas norobežošana plānota un kādu kvalitātes līmeni tu vēlies saņemt.  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;