Par žogiem

Cinkotais ruļļu žogs

Tehniskie parametri: Kā jau var saprast pēc nosaukuma, cinkotie ruļļu žogi tiek pārdoti ruļļos:
  • viens rullis parasti ir 25 metrus garš;
  • žoga augstums mēdz būt dažāds (parasti tas ir 1,5-2,0 m, bet tirgū pieejami arī zemāki un daudz augstāki izmēri);
  • pieejami žogi ar dažādiem acs lielumiem (45x45mm, 50x50mm, 55x55mm, 60x60mm);
  • pieejami žogi ar dažādiem stieples diametriem (vidēji no 1,5mm līdz 3,0mm).

Ruļļu žoga uzstādīšana: Lai varētu uzstādīt ruļļu žogu, sākumā nepieciešams iebetonēt zemē metāla stabus: ik pēc 25 metriem un žoga stūros nepieciešami atbalsta stabi, bet ik pēc 2,5-3,0 metriem nepieciešami stabi žoga piestiprināšanai. Ruļļu žogu ražotāji un izplatītāji piedāvā iegādāties arī speciālos žogu stiprinājumus, kas pielāgoti tieši ruļļu žogiem.

Pielietojums: Cinkotie ruļļu žogi parasti tiek uzstādīti teritorijās, kur galvenās prasības ir drošība, materiāla ilgmūžība, izturība un vienkārša uzturēšana, bet žoga estētika ir otrajā plānā. Šis nožogojuma veids tiek izmantots dažādu nozaru uzņēmumu teritorijām, auto stāvvietām, saimniecības teritorijām, tenisa kortiem, apsargājamiem objektiem, bērnu rotaļlaukumiem, kā arī cilvēku drošībai un veselībai bīstamu objektu norobežošanai. Viens no lielākajiem ruļļu žoga plusiem ir tāds, ka tas ideāli pielāgojas arī teritorijām ar nelīdzenu reljefu. Cinkotais ruļļu žogs tiek izmantots arī privātmāju teritorijām, bet estētiski piemērotāks šādām teritorijām būs ruļļu žogs ar zaļo PVC pārklājumu.

Uzturēšana: Ruļļu žogam īpaši uzturēšanas darbi nav nepieciešami, jo tas ir apstrādāts pret rūsu un vairāku gadu garumā tas savu vizuālo izskatu vai tehnisko sniegumu nemaina. Pieejamā žoga uzstādīšanas cena un niecīgās uzturēšanas izmaksas šo nožogojuma veidu ilgtermiņā padara par vienu no ekonomiskākajiem nožogojuma risinājumiem. 

Garantija: Cinkoto ruļļu žogu garantijas termiņš parasti atkarīgs no ražotāja, bet vidēji garantijas termiņš ir no 5 līdz 15 gadiem.
Ja ir vēlme paaugstināt ruļļu žogu estētikas līmeni, tad gar to var sastādīt vīteņaugus vai, piemēram, tūjas.


  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;