Par žogiem

2D metāla paneļu žogs

2D metāla paneļu žogs Kad tiek meklēts izturīgs, ilgmūžīgs un vienlaicīgi arī vizuāli gaumīgs nožogojuma risinājums, kas neizmaksā milzu naudas summas, tad metāla paneļu žogs būs ļoti piemērots risinājums, jo tas atbilst visām šīm prasībām.

Dizaina risinājumi: 2D žogu paneļi ir plakani un bez izvirzījumiem, tāpēc to formu piedāvājums ir vienveidīgs, toties žoga krāsas pircējs var izvēlēties no RAL kataloga vai arī atstāt paneļus nekrāsotus (sudraba krāsā ar cinka pārklājumu). Ja žoga pircējs vēlas augstāku privātuma līmeni, tad iespējams žogu aprīkot ar žoga lamilēm.

Pielietojums: 2D paneļu žogi ir ļoti universāli, tāpēc tie tiek uzstādīti ražotņu, noliktavu telpu, stadionu un sporta laukumu, skolu, sabiedrisko ēku, privātmāju teritorijās un citviet.

Tehniskie parametri: Žoga paneļi tiek ražoti no metāla stieplēm, kas tiek sametinātas kopā, pēc tam žoga paneļi tiek apstrādāti ar karsto cinkošanas metodi un, ja pircējs vēlas krāsotu, nevis sudraba krāsas žogu, tad žoga paneļi tiek krāsoti ar pulverkrāsošanas metodi pircēja izvēlētajā tonī. Cinka pārklājums līdz pat 15 gadiem pasargā žogu no korozijas un kopā ar krāsas pārklājumu pasargā žogu no rūsas, dažādu ķimikāliju ietekmes, temperatūras izmaiņām un dažādiem mehāniskiem bojājumiem. Izvērtējot žoga paneļu kvalitāti, vajadzētu pievērst uzmanību ne tikai stiepļu biezumam (parasti tas ir no 4 līdz 8mm), bet arī cinka pārklājuma biezumam, kuram jābūt 50 līdz 70 µm (mikrometri) biezam, un arī krāsas pārklājuma biezumam, kuram jābūt vismaz 80 µm (mikrometri) biezam.

Uzstādīšana: Parasti paneļu žogi ir 2,5m gari, bet to augstumu pircējs var izvēlēties pats, vadoties pēc savām vēlmēm vai iežogojamā objekta specifikas. Žoga paneļi ar speciāliem stiprinājumiem tiek stiprināti pie iebetonētiem metāla stabiem. 2D paneļu žoga uzstādīšana ir salīdzinoši vienkāršs un ātrs process, turklāt žogu iespējams aprīkot arī ar dzeloņdrātīm žoga augšpusē, lai nodrošinātu papildus drošības līmeni.       

Uzturēšana: 2D paneļu žogam nav nepieciešami nekādi īpaši apkopes darbi un žogs pat bez apkopes pēc 15 gadiem var izskatīties tikpat labi kā uzstādīšanas dienā. (Ar nosacījumu, ka tiek izvēlēts kvalitatīvs paneļu žogs.) Atšķirībā no lētākiem citu veidu metāla žogiem, paneļu žogs ir ļoti noturīgs pret dažādām deformācijām, tāpēc gadu gaitā tas savu formu nemainīs.
Noteikti vajadzētu izvēlēties tāda ražotāja žogu paneļus, kuriem tiek sniegta garantija – parasti garantijas termiņš ir 5-15 gadi.


  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;