Par vārtu automātiku

Vārtu automātikas izvēle

Vārtiem nepieciešamā platība: Bīdāmie vārti ir ideāli piemēroti teritorijām, kurās veramos vārtus nav ieteicams uzstādīt: piemēram, teritorijās ar nelielu pagalma platību. Ar bīdāmajiem vārtiem šādu problēmu nav, tomēr jāņem vērā, ka īsiem nožogojumiem bīdāmie vārti var nederēt, jo tiem nepieciešams noteikts žoga garums vārtu sliedes uzstādīšanai. Turpretī veramos vārtus ar automātiku iespējams uzstādīt pat vietās, kur nožogojuma nemaz nav, bet ir tikai vārtu stabi.

Atvēršana elektrības padeves traucējumu gadījumā: Ja būs radies elektrības padeves pārrāvums, tad automatizētus veramos vārtus būs vieglāk atvērt nekā automatizētus bīdāmos vārtus. Saimniekam ērtāki šādos gadījumos būs veramie vārti, bet pret zagļiem drošāki būs bīdāmie vārti.

Atvēršanas ātrums: Atvēršanas ātruma ziņā veramie vārti ir ātrāki par bīdāmajiem vārtiem, bet nevajadzētu aizmirst, ka tirgū pieejama hi-speed bīdāmo vārtu automātika, kas ātruma ziņā ir vienlīdzīga veramo vārtu automātikai. Vārtu atvēršanas ātrumu ietekmēs gan izvēlētās automātikas kvalitāte un tehniskie parametri, gan automātikas piemērotība konkrēto vārtu svaram un garumam.

Vārtu apkopes biežums: Veramajiem vārtiem īpaša apkope nav nepieciešama, bet bīdāmajiem vārtiem vēlams veikt profesionālu apkopi reizi divos gados. (Ja vārti uzstādīti komerciālā vai industriālā zonā, kur tie tiek izmantoti ļoti bieži, tad apkopi vēlams veikt reizi pusgadā.) Uzstādot vai iegādājoties vārtu automātiku, darbu veicēji vai automātikas ražotāji parasti iesaka vēlamo vārtu apkopes grafiku.

Vārtu darbības lauka uzkopšana: Bīdāmo vārtu automātika neaizņem lielu platību, tāpēc tai nav nepieciešama īpaša apkārtnes uzkopšana, kamēr, lai darbotos veramie vārti, nepieciešams vārtu darbības lauku regulāri attīrīt no visa, kas vārtu darbībai varētu traucēt (piemēram, ziemā no sniega).   

Cena: Veramo vārtu automātika parasti izmaksā dārgāk, jo automātika nepieciešama divām vērtnēm, kamēr bīdāmajiem vārtiem automātika nepieciešama tikai vienā vārtu pusē. Jāņem vērā arī tas, ka automātikas cenu ietekmēs vārtu izmērs un svars – jo lielāki vārti, jo dārgāka automātika būs nepieciešama. Būtiski cenu ietekmēs arī automātikas kvalitāte, kā arī vārtu papildaprīkojums teritorijas drošībai un vārtu lietotāju ērtībai. 
Vārtu dizaina izvēle paliek katra paša ziņā, bet, izvēloties vārtu automātiku, svarīgākais ir kvalitāte un automātikas atbilstība konkrētajiem vārtiem.
  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;