Par vārtu automātiku

Garāžas vārtu automātikas sniegtie ieguvumi

Komforts: Lai atvērtu automatizētus garāžas vārtus, nav nepieciešams izkāpt no automašīnas, kas īpaši patīkami ir lietainā laikā un aukstajos gada mēnešos.

Apgaismojums: Modernai vārtu automātikai komplektā nāk arī iebūvēts apgaismojums, kas izgaismo garāžas telpu vai ceļu uz garāžu.

Drošība: Automatizēti garāžas vārti paaugstina drošības līmeni mājoklī, turklāt modernām vārtu automātikām pieejamas kodu sistēmas, kas mainās ikreiz, kad vārtu atvēršanas pults tiek nospiesta, kā arī vārtiem iespējams uzstādīt Vacation (tulk. no angļu valodas: atvaļinājuma) režīmu, kas uz laiku atspējo tālvadības pultis, ļaujot vārtus atvērt tikai no garāžas iekšpuses.

Vārtu aizvēršana: Automatizēti garāžas vārti automātiski arī aizveras, tāpēc garāžas īpašnieks būs pasargāts no situācijām, kad sanācis aizmirst par garāžas vārtu aizvēršanu. Garāža vienmēr būs pasargāta no zagļiem, sniega un lietus.

Zems elektroenerģijas patēriņš: Par spīti tam, ka vārtu automātika nodrošina dažādas modernas funkcijas un ātru vārtu atvēršanu, tās enerģijas patēriņš ir zems, tāpēc vārtu automātikas lietošana ir ekonomiska.

Tehnoloģiju daudzveidība: Mūsdienās garāžas vārtu automātikas piedāvājums ir milzīgs un iekārtu sniegtās iespējas regulāri tiek papildinātas un uzlabotas. Piemēram, jaunākās paaudzes vārtu automātiku iespējams kontrolēt ar speciālas viedtālruņu aplikācijas palīdzību.

Uzturēšana: Garāžas vārtu automātikai nav nepieciešama īpaša uzturēšana – vienīgi vajadzētu ievērot ražotāju sniegtos ieteikumus un veikt periodisku automātikas apkopi, ja tāda nepieciešama.

Izmaksas: Garāžas vārtu automātikas cena atkarīga gan no ražotāja, gan no konkrētā modeļa, bet kopumā garāžas vārtu automātika nemaksā dārgi un arī tās uzstādīšana nav pārāk sarežģīta un laikietilpīga.
Noteikti jāņem vērā tas, ka automatizēti garāžas vārti ir ideāli piemēroti arī ģimenēm, kurās ir bērni, veci cilvēki un cilvēki ar kustību traucējumiem, jo vārtu atvēršanai nav nepieciešams liels spēks – vajag tikai nospiest podziņu uz pults vai tālruņa aplikācijā un vārti tiks atvērti.


  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;