Par logiem

Stikla paketes nozīme

Kameru skaits: Visbiežāk pielietotās ir vienkameru un divkameru stikla paketes, bet pieejamas arī trīskameru stikla paketes. Kameru skaits būtiski ietekmē to, cik laba būs logu skaņas un siltuma izolācija. Par standartu tiek uzskatītas divkameru stikla paketes, bet ēkai piemērotāko variantu vajadzētu izvēlēties, vadoties pēc konkrētās celtnes specifikas.

Stikla biezums: Visām stikla paketēm netiek izmantoti vienāda biezuma stikli – parasti tie ir no 4mm līdz 8mm biezi. Stikla biezumam ir nozīmīga loma skaņas izolācijā.

Pildījums starp stikliem: Stikla plāksnes stikla paketē nav novietotas cieši līdzās, bet starp tām ir aptuveni pus centimetru līdz gandrīz divus centimetrus liela atstarpe, kurā ir tukšums, kas tiek aizpildīts ar argonu. Argona gāze nepieciešama, lai uzlabotu stikla paketes siltumizolāciju. Ja šī pildījuma nav, tad siltumizolācijas rādītāji būs sliktāki.

Absorbētājs: Svarīgi, lai stikla paketes rāmī būtu arī absorbējošs materiāls, kas neļauj pat niecīgam mitruma daudzumam uzkrāties, tādējādi novēršot iespējamību, ka stikla paketes varētu aizsvīst no iekšpuses.

Selektīvā pārklājuma stikli: Lai ziemā siltums neaizplūstu, bet vasarā mājoklis nepārkarstu, vajadzētu izvēlēties stikla paketes ar selektīvo stiklu – pieejamas stikla paketes ar selektīvo pārklājumu ārējam stiklam vai iekšējam stiklam, kā arī stikla paketes, kurām selektīvais pārklājums ir gan iekšējam, gan ārējam stiklam. (Izvēloties logus ar selektīvo pārklājumu, vajadzētu zināt, kurā ēkas daļā – Ziemeļu vai Dienvidu – tie tiks uzstādīti.)

Siltumvadāmības koeficients: Ja nav laika iedziļināties dažādos stikla pakešu parametros, tad vajadzētu apskatīt vismaz to siltumvadāmības koeficientu, kas tiek apzīmēts ar Uw. Jo mazāka būs Uw vērtība, jo labāku siltumizolāciju nodrošinās stikla pakete.  

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;