Par logiem

PVC logu uzturēšanas padomi

Lai logi pēc iespējas ilgāk nodrošinātu labu tehnisko sniegumu un arī augstu estētikas līmeni, ir nepieciešams tos pareizi kopt. Neskatoties uz to, ka PVC logi tiek uzskatīti par visvieglāk kopjamo logu veidu, arī tiem periodiski nepieciešama apkope.

Balto logu rāmju kopšana: Ik pēc četriem mēnešiem baltos logu rāmjus ieteicams nomazgāt ar siltu ziepjūdeni, lai atbrīvotos no netīrumiem un izplūdes gāzu nogulsnēm (ja logi ir vērsti uz lielceļa pusi, tad laika gaitā uz tiem veidojas tumša, taukaina kārtiņa). Logu rāmju tīrīšanai noteikti nevajadzētu izmantot abrazīvus līdzekļus, jo PVC materiālu viegli var saskrāpēt.

Logi ar koka imitāciju: PVC logus, kurus klāj laminēta koka imitācija, drīkst tīrīt tikai ar ziepjūdeni, lai netiktu bojāts loga rāmja pārklājums. Vajadzētu izvairīties arī no abrazīvas un balinošas tīrīšanas ķīmijas.

Stikla tīrīšana: Stikls, kas tiek izmantots PVC logiem, nenodrošina noturību pret skrāpējumiem, tāpēc, kad tiek tīrīti stikli, no pirkstiem vajadzētu novilkt visus gredzenus. Stiklu tīrīšanai derēs jebkurš stiklu tīrāmais līdzeklis un mīksta lupatiņa, kas nepūkojas.

Logu blīvējumi: Ja pamani, ka logu blīvējumi ir bojāti vai saplīsuši, tad noteikti vajadzētu sazināties ar logu ražotāju vai uzstādītāju, lai vienotos par problēmas novēršanu. Problēmas ignorēšana novedīs pie saīsināta logu kalpošanas laika, kā arī sliktākas termoizolācijas un hidroizolācijas.

Kustīgo mehānismu eļļošana: PVC logiem kustīgie mehānismi ir izgatavoti no metāla, tāpēc tiem nepieciešama periodiska eļļošana, lai pasargātu mehānismu no apkārtējās vides ietekmes, kā arī lai nodrošinātu veiksmīgu mehānismu darbību. Pirms eļļošanas noteikti vajadzētu pārbaudīt, vai mehānismā nav iekļuvuši netīrumi un gruži.

Rokturu apkope: Līdzīgi kā loga rāmi, arī rokturus vajadzētu tīrīt ar ziepjūdeni, izvairoties no abrazīviem tīrīšanas līdzekļiem. Ja rokturi kļuvuši vaļīgi, nepieciešama skrūvju pievilkšana, bet noteikti nevajadzētu skrūves pievilkt pārāk cieši, lai neietekmētu bloķēšanas mehānisma darbību.
Atceries: ja pamani, ka kāda loga detaļa ir bojāta, to pēc iespējas ātrāk vajadzētu salabot vai nomainīt pret jaunu (ja tas iespējams), lai novērstu turpmākos loga bojājumus, kas varētu rasties. (Piemēram, bojātas blīvgumijas dēļ.)
 
  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;