Par logiem

PVC logu priekšrocības

Siltumizolācija un skaņas izolācija: Viens no lielākajiem PVC logu plusiem ir to lieliskie siltumizolācijas un skaņas izolācijas rādītāji, tomēr jāņem vērā, ka tie nav vienādi visiem PVC logiem, jo šos rādītājus ietekmē gan izmantotā stikla biezums, gan stikla paketes veids (vienkameru vai divkameru stikla pakete). Izvēloties plastmasas logus, jāpievērš uzmanība to siltumcaurlaidības koeficientam, kuru apzīmē ar W/m²K.

Vienkārša kopšana: Atšķirībā no koka logiem, PVC logiem nepieciešama pavisam minimāla kopšana: pietiks ar to, ja vismaz pāris reizes gadā nomazgāsi stiklus un ar mitru lupatiņu noslaucīsi loga rāmi.

Augsts drošības līmenis: PVC logi ar divkameru stikla paketi un kvalitatīvu furnitūru nodrošina ļoti augstu drošības līmeni, tādējādi pasargājot mājokli no kramplaužiem. Tiek uzskatīts, ka PVC logi ir visdrošākais no visiem logu veidiem. (Līdzīgs sniegums drošības ziņā ir arī alumīnija logiem.)

Zemās izmaksas un ilgmūžība: Salīdzinot ar citiem logu veidiem, PVC logu cenas ir zemas, turklāt ilgtermiņā tas ir vislētākais variants, jo plastmasas logi kalpo daudzas desmitgades, neizrādot nekādas nolietojuma pazīmes. Sadalot izmaksas uz kalpošanas gadiem, PVC logu cenas šķiet pat ļoti zemas.

Dizaina iespējas: Daudziem varbūt šķiet, ka pieejami tikai klasiski balti PVC logi, bet patiesībā pieejamas ļoti plašas PVC logu dizaina variācijas: krāsas un koka imitācijas, formas un izmēri, kā arī furnitūras. Viss tiek pielāgots pasūtītāja individuālajām vēlmēm un objekta specifikai.

Piemēroti mainīgiem laika apstākļiem: Valstīs, kurās visi četri gadalaiki ir krasi atšķirīgi, nodrošinot gan lielu karstumu, gan lielu salu, gan augstu mitruma līmeni gaisā, PVC logi kļūst arvien populārāki, jo tie ir noturīgi pret krasām laika apstākļu izmaiņām. Koka un alumīnija logi diemžēl šādām izmaiņām tik labi nepielāgojas.  

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;