Par logiem

Koka logu tīrīšana

Nav nekāds noslēpums, ka no visiem logu veidiem tieši koka logiem ir nepieciešama visbiežākā kopšana, tomēr, ja logu apkopes darbi tiek ievēroti, tad koka logi kalpo ilgi un priecē ar skaistu vizuālo izskatu. Kā tad būtu jāveic koka logu tīrīšana? 

Putekļu tīrīšana: Sākumā logu rāmjus vajadzētu noslaucīt ar sausu lupatu vai švammi, lai atbrīvotu tos gan no putekļiem, gan no citiem gružiem, kas nereti pieķeras logu rāmjiem. Tā logi tiks sagatavoti mazgāšanai.

Sagatavošanās mazgāšanai: Logu mazgāšanai lieto tīru lupatu vai arī izmazgā to pašu lupatu, kuru lietoji putekļu slaucīšanai. Kā mazgāšanas šķidrumu var lietot siltu ūdeni, kuram pievienotas šķidrās ziepes vai trauku mazgājamais līdzeklis, bet ideāli būs, ja lietosi speciālu koka virsmām paredzētu tīrīšanas līdzekli. Pirms logu mazgāšanas iekštelpās zem logiem vēlams paklāt sausas lupatas vai avīzes, lai mitrums, kas rāmju mazgāšanas laikā nonāks uz grīdas, tiktu ātri savākts.

Rāmju mazgāšana: Logu mazgāšanai nevajadzētu izmantot pārlieku slapju lupatu, jo koks īpaši nemīl mitrumu, turklāt netīrumus viegli var notīrīt arī ar viegli samitrinātu drānu. Noteikti nevajadzētu izmantot arī abrazīvus līdzekļus, kas var bojāt krāsojuma kārtu. Ja pēc pirmās mazgāšanas reizes rezultāts nešķiet pietiekami labs, tad procesu nepieciešams atkārtot.

Mitruma savākšana: Pēc logu mazgāšanas ar sausu lupatu vajadzētu savākt tīrāmā līdzekļa putas un netīro ūdeni, kas palicis uz loga rāmja un ap to. Tādējādi neveidosies neglīti ūdens nosēdumi un arī loga rāmis tiks pasargāts no mitruma negatīvās ietekmes.

Veic logu apskati: Logu mazgāšana ir īstais laiks, kad veikt logu apskati, lai pārbaudītu, vai nav radušies kādi bojājumi, kurus nepieciešams novērst. Īpašu uzmanību pievērs kustīgajām daļām, hidroizolācijai un blīvējumiem, lai logi būtu pasargāti no mitruma un arī aukstajos gada mēnešos tie garantētu labu siltumizolāciju.
Atceries, ka rūpīga logu kopšana un laicīga defektu novēršana garantēs tiem maksimāli ilgu kalpošanas mūžu!
 


  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;