Par logiem

Koka logu izmaksas

Galvenie faktori, kas ietekmē koka logu cenu ir: izmantotā koksne, loga rāmja tips, loga rāmja izmērs, loga rāmja apstrāde, kā arī stikla pakete (vienkameras, divkameru vai trīskameru). Logu rāmji, kas izgatavoti no cietkoksnes, var būt līdz pat 4 reizēm dārgāki par mīkstkoksnes logu rāmjiem.

Mīkstkoksne: Šajā grupā ietilpst priede, egle, ciedra, īve un citi koki. Logu rāmji, kas izgatavoti no šiem kokiem, nav tik izturīgi, bet, pateicoties koksnē esošajiem sveķiem, tie ir ļoti noturīgi pret dažādiem kaitēkļiem, mitrumu un puvi. Mīkstkoksnes logu rāmji var kalpot līdz pat 50 gadiem, turklāt tie ir vidēji par 35% lētāki nekā cietkoksnes logu rāmji.

Cietkoksne: Šajā grupā ietilpst kļava, sarkankoks, ozols, bērzs, dižskābardis un citi koki. Logu rāmji, kas izgatavoti no šiem kokiem, ir ārkārtīgi izturīgi, nodrošina lielisku U vērtību un termisko pretestību. Cietkoksne aug ilgāk, tāpēc no šīs koksnes izgatavoti logi maksā dārgāk.
Logu energoefektivitāti būtiski ietekmē stiklojums, bet pats koka rāmis nodrošina lielisku energoefektivitāti – piemēram, cietkoksnes logi ar labu stikla paketi var garantēt U vērtību = 1.0W/m2K. Gada laikā šādi logi par apkuri ļauj ietaupīt 75-200€ (atkarībā no mājokļa platības un logu daudzuma).
Kā nepārmaksāt par koka logiem?
  • Noskaidro, kāda ir kvalitatīvu logu optimālā cena. Izpētīts, ka līdzīgas kvalitātes logu cena pie dažādiem ražotājiem var atšķirties pat par 60%. Tomēr, tiecoties pēc zemākās cenas, nekad neupurē kvalitāti.
  • Nepieņem lēmumu vienā dienā – apskati un salīdzini vairākus piedāvājumus, lai gala izvēle būtu rūpīgi izvērtēta.
  • Izdomā, kādus tieši logus vēlies un tikai tad sazinies ar logu izgatavotājiem/tirgotājiem. Nereti var gadīties tā, ka cilvēkam, kurš īsti nezina, ko vēlas, pārdevējs centīsies ieteikt visdārgāko risinājumu.
  • Pārbaudi, vai ražotājs ir uzticams. (Palasi atsauksmes internetā un uzticies ražotājam/pārdevējam, kurš par savu preci un pakalpojumiem var izrakstīt rēķinu.)
Neskatoties uz to, ka koka logi nav lēti, tie nodrošina augstu energoefektivitāti, izturību

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;