Par logiem

Kas jāzina par PVC logiem?

Gāzes, elektrības un cietā kurināmā cenām regulāri kāpjot, cilvēki arvien biežāk domā par veidiem, kā ietaupīt uz apkures rēķina. Ļoti bieži lielākos siltuma zudumus rada slikti siltināts mājoklis un veci vai nekvalitatīvi ielikti logi, kā arī logi ar ne pārāk iepriecinošu siltuma caurlaidības koeficientu. Visiem zināms, ka PVC logi labāk kā jebkurš cits logu veids nodrošina to, lai siltums neaizplūstu no mājokļa, bet kas tad vēl būtu jāzina par PVC logiem?

6 no 10 māju īpašniekiem, kuri veikuši PVC logu uzstādīšanu saviem mājokļiem, atzīst, ka izdevumi par siltuma nodrošināšanu mājoklī kļuvuši ievērojami mazāki. (Expert Sure dati.) Viena PVC loga izmaksas var būt atšķirīgas un tās var svārstīties no pāris simtiem, līdz pat summai, kas krietni pārsniedz tūkstoš eiro atzīmi, jo cenu ietekmē ne tikai logu izgatavotājs, bet arī logu pircēja māja, logu aiļu izmērs, izvēlētais stikla veids un citi faktori.
 
Standarta dubultā stiklojuma PVC loga 150x136 uzstādīšanu ar garantiju Cena
Augstākā cena €280
Zemākā cena €190
Vidējā cena €145
 * cenas norādītas ietverot PVN

Cik ilgu laiku aizņem logu uzstādīšana?

Precīzas cenas aprēķināšana: 1-2 stundas.
Logu mērīšana un izmēru saskaņošana: 1-3 stundas.
Veco logu demontāža: 30 minūtes – 2 stundas vienam logam.
Logu montāža un blīvēšana: 1-2 stundas vienam logam.
Apdares darbu veikšana: 30-45 minūtes vienam logam.
Būvgružu un aprīkojuma savākšana: 2-3 stundas.
Kopā: 12-26 stundas četru logu uzstādīšanai.

Labs un pieredzējis logu meistars kopā ar komandu spēj uzstādīt pat 12-15 logus vienas dienas laikā, ieskaitot objekta uzkopšanu, tomēr jāņem vērā, ka visas situācijas nav vienādas. Daļā gadījumu uzstādīšana prasīs vairāk laika, īpaši tad, ja darbi jāveic ēkā ar vairākiem stāviem un jumta logiem, pie kuriem ir apgrūtināta piekļūšana.

Kādi ir vēlamie kalpošanas ilgumi? 
 
  Vidējais kalpošanass ilgums Kam pievērst uzmanību
Elementiem 10 gadi Rokturu un eņģu pareiza fiksācija un darbība.
Blīvējumiem 10 gadi Logu aizsardzība no laika apstākļu ietekmes.
Estētiskajam noformējumam 5-10 gadi Ilgstoši nemainīga loga rāmja krāsa un stiklu dzidrība.
 
Vismaz desmit gadus pēc PVC logu uzstādīšanas, tiem nav nepieciešama nekāda īpaša apkope, tikai regulāra plastmasa detaļu notīrīšana un stiklu mazgāšana.

Kā dabūt PVC logus par labāko cenu?

Informācija: Uzzini, kādi logi tev nepieciešami – izmēri logu rāmjus, izdomā, kāds dizains un tehniskie risinājumi tev ir nepieciešami. Ja precīzi zināsi, kas tev nepieciešams, arī uzņēmumu atsijāšana būs ātrāka.

Salīdzināšana: Salīdzini dažādu uzņēmumu cenas vienāda izmēra un dizaina logiem.

Uzstādīšana: Uzzini, cik maksā logu uzstādīšana – vai tā ir iekļauta loga cenā, vai arī par to jāmaksā atsevišķi.

Apskate: Logu ražotāji piedāvā arī objektu apskati, kas palīdzēs tev saprast to, vai nav nepieciešami vēl kādi sagatavošanās darbi pirms logu uzstādīšanas. (Piemēram, logu ailes remontdarbi.) Pēc apskates uzņēmuma pārstāvis varēs pateikt arī precīzu logu izgatavošanas un uzstādīšanas cenu un laika patēriņu, kā arī varēs ieteikt labākos risinājumus.

Atsauksmes: Noteikti jāņem vērā, ka cena nav vienīgais faktors, kurš jāņem vērā, jo ilgtermiņā logu izdevīgumu nosaka arī to kvalitāte, tāpēc der palasīt arī atsauksmes par uzņēmumu produkciju un veiktajiem darbiem.
  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;