Par logiem

Kas ir PVC logi un kā tos veido?

Kopš PVC logi ienākuši tirgū, tie kļuvuši tik populāri, ka bieži vien cilvēki izvēlas sava mājokļa koka vai alumīnija logus nomainīt pret PVC logiem. Tomēr reti kurš aizdomājas, kā tad šie logi tiek izgatavoti?
Plastmasas logu materiāla pamatā ir polivinilhlorīds. No PVC polimēra sākumā tiek izgatavoti stingri un izturīgi logu profili, kas pēc tam tiek savienoti, tādējādi veidojot PVC loga rāmi. Pateicoties PVC veidošanas iespējām, izturībai un ilgajam kalpošanas mūžam, tas logu rāmju izgatavošanai ir ļoti piemērots un pieprasīts materiāls.
Kā PVC logi tiek ražoti?
  • Logu ražošanas process sākas ar speciālu sveķu sagatavošanu, kuru sastāvā ir titāna dioksīds (TiO2) un kalcija karbonāts (CaCO3), kas PVC logiem nodrošina lielāku izturību, kalpošanas mūžu un aizsardzību pret UV stariem.
  • Logu izgatavošanā netiek izmantoti svinu saturoši produkti, lai nodrošinātu to, ka gala produkts būs videi un cilvēku veselībai draudzīgs.
  • PVC materiāla ražošanai tiek izmantotas akreditētas lielizmēra automātiskās maisīšanas iekārtas, kuras garantē viendabīgas masas izveidošanu atbilstoši visām kvalitātes prasībām.
  • Kad PVC maisījums ir gatavs, tas tiek ievadīts speciālā iekārtā, kas ar PVC ekstrūzijas profilu veidnes palīdzību piešķir masai logu profiliem nepieciešamo formu. Pēc profilu izspiešanas caur veidni tie ar ūdens palīdzību tiek atdzesēti. Kad izspiestie logu profili ir atdzisuši, tie tiek sagriezti standarta izmēros un tiek aplīmēti ar aizsargājošām lentām, lai materiāls transportēšanas laikā netiktu bojāts. (Visbiežāk PVC profilu ražošanai tiek lietotas iekārtas, kuras izmanto PVC granulas – sistēma pati tās izkausē un tad veido nepieciešamo formu ar ekstrūzijas profilu veidnes palīdzību.)
  • Kad gatavie profili tiek piegādāti logu izgatavotājam, tie tiek pielāgoti atbilstoši klienta pasūtījumam un no rūpnīcā ražotajiem PVC profiliem top plastmasas logu rāmji.
Tālākais logu izgatavošanas process jau atkarīgs no gatavo logu tirgotāja, pielietotajiem risinājumiem (piemēram stikla paketēm un furnitūras), kā arī no logu pircēja individuālajām vēlmēm.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;