Par logiem

Kāpēc nevajadzētu mainīt logus pašam (ja neesi speciālists)

Mājokļu īpašnieki mēdz paši veikt apjomīgus būvniecības projektus bez profesionāļu palīdzības, lai ietaupītu naudu. Tomēr nekādā gadījumā nevajadzētu mainīt logu pašam, ja nav tāda pieredze. Nespeciālistam darba procesā var rasties vesela problēmu rinda

Vairums gadījumos loga montāžas laikā cilvēks saprot, ka nespēs to paveikt, tādēļ mājokļa īpašniekam ir nepieciešams profesionālis, kurš novērsīs izveidojošos problēmu. Rezultātā it kā ietaupītā nauda, ​​veicot darbu pašam, tomēr beigās izmaksā daudz vairāk.

Papildus prasmju trūkumam lielākajai daļai cilvēku instrumentu kastē nav loga montāžai nepieciešamo instrumentu, tāpēc jāņem vērā arī šo rīku izmaksas. 

Tāpat mainot logu pašam, ir iespēja to uzstādīt nepareizi, un tā pakļaut savu mājokli drošības riskam. Nepareizi uzstādīti logi kramplauzim var atvieglot ielaušanos mājoklī caur logu.

Arīdzan nereti mājokļu īpašnieki pieļauj kļūdas logu uzstādīšanas laikā, ap logiem atstājot nelielas spraugas. Tas ļauj gaisam brīvi iekļūt un izkļūt no mājas, padarot to mazāk energoefektīvu. Vismazākā loga uzstādīšanas kļūda var atstāt pēdas ikmēneša enerģijas rēķinā. 

Logu uzstādīšana ir grūts un laikietilpīgs darbs, kas neizslēdz iespēju, ka veicot šo darbu vairākas dienas, neuzlīs lietus un, iespējams, ko sabojās.

Visbeidzot, speciālistam uzstādot jaunus logus, tie padarīs jūsu mājokli vizuāli patīkamāku. Tāpat profesionālis atbild par loga montāžas kvalitāti, bet pašdarbība to nevar garantēt. 


  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;