Par logiem

Kāpēc izvēlēties PVC, nevis koka logus?

Kad tiek plānota logu iegāde, Latvijas iedzīvotāju divas populārākās izvēles ir koka logi un PVC logi, tomēr to sniegums un tehniskie parametri ir diezgan atšķirīgi. Kādi tad ir iemesli, kāpēc priekšroku vajadzētu dot PVC, nevis koka logiem?

Kopšana un ilgmūžība: PVC logiem nepieciešama minimāla apkope un pietiks, ja tos periodiski nomazgāsi. PVC logu kalpošanas laiks ir vidēji 30-40 gadi. Koka logiem nepieciešama regulāra kopšana un krāsojuma atjaunošana, turklāt pat tad, ja logi tiek kopti, tie kalpo vidēji 15-20 gadus.

Estētika: Gan koka, gan PVC logi ir gana estētiski, tikai laika gaitā PVC logu estētiskais sniegums saglabājas nemainīgs, kamēr koka logi kļūst vizuāli mazāk pievilcīgi.

Drošība: Izmantojot spēku vai tehniku, PVC logus no ārpuses ir ļoti grūti atvērt, turklāt pircējs var izvēlēties PVC logus ar paaugstinātu drošības klasi, kas uzlabos ne tikai drošības līmeni mājoklī, bet arī siltumizolāciju un skaņas izolāciju. Koks pret spēcīgiem triecieniem vai tehnikas izmantošanu nav tik noturīgs, tāpēc arī koka logu drošības līmenis ir daudz zemāks.

Skaņas un siltumizolācija: Gan koka, gan PVC logi nodrošina labus siltumizolācijas rādītājus, tomēr skaņas izolācijas jomā labāki ir PVC logi, turklāt koka logu siltumizolācija gadu gaitā kļūst sliktāka, kamēr PVC logiem šie rādītāji saglabājas nemainīgi.

Aizsardzība pret kaitēkļiem: PVC logi ir pasargāti gan no kaitēkļiem, gan no puves, turpretī koka logiem nepieciešama īpaša apstrāde un arī tad tie nav pilnībā pasargāti no kaitēkļiem un koka puves.

Pārstrāde: Gan koks, gan PVC ir videi draudzīgi materiāli, tomēr koka logu pēc tā kalpošanas beigām nevar otrreizēji pārstrādāt (ja neskaita pārstrādi kurināmajā), kamēr PVC materiālu iespējams atkārtoti pārstrādāt līdz pat 10 reizēm un lietot atkārtoti.

Ekonomiskums: Ja salīdzina līdzīgu parametru logus, tad koka logi gandrīz vienmēr būs dārgāki par PVC logiem. Jāņem vērā arī tas, ka PVC logi kalpo divreiz ilgāk nekā koka logi, tāpēc ilgtermiņā PVC logi ir finansiāli daudz izdevīgāks risinājums.
Lūk, tie bija 7 iemesli, kāpēc PVC logi ir laba izvēle, ja tiek plānota logu nomaiņa.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;