Par logiem

Fakti par PVC logiem

 
  1. Cik gadus PVC materiāls tiek izmantots logu rāmju ražošanai?
PVC materiāls logu ražošanā tiek izmantots kopš 20. gadsimta četrdesmitajiem gadiem un šo gadu laikā tas kļuvis par populārāko logu materiālu Eiropā, kā arī iekarojis milzīgu tirgus daļu Amerikā.
  1. Vai PVC logi ir droši?
PVC logi ir viens no drošākajiem logu veidiem, tomēr jāņem vērā, ka ne visi PVC logi ir vienādi – drošības līmeni ietekmē gan izmantotā furnitūra, gan slēgšanas sistēma, gan stikla paketes veids. (Pircējs logu ražotājam var pasūtīt logus ar paaugstinātu drošības līmeni.)
  1. Vai PVC logi piemēroti karstiem klimatiskajiem apstākļiem?
Jā, PVC logiem iespējams izmantot stikla paketes, kurām ir selektīvais pārklājums, kas vasarā mājoklim neļauj pārkarst, bet ziemā pasargā no siltuma aizplūšanas no iekštelpām.
  1. Cik energoefektīvi ir PVC logi, salīdzinot ar citu materiālu logiem?
Siltumizolācijas jomā PVC logi daudzkārt pārspēj alumīnija logus, bet ar koka logiem tiem ir līdzīgi siltumizolācijas rādītāji. (Tomēr jāņem vērā, ka PVC logiem nav nepieciešama tik rūpīga un regulāra apkope kā koka logiem.)
  1. Vai PVC logi ir dārgi?
PVC logu cenu ietekmē dažādi faktori – izvēlētais dizains, stikla pakete, drošības līmenis un loga izmērs, bet, salīdzinot ar citu materiālu logiem, PVC logi ilgtermiņā gandrīz vienmēr ir lētākais variants.
  1. Vai PVC logi piemēroti ekstremāliem laika apstākļiem?
Jā, PVC logi ir ideāli piemēroti vietām, kur laika apstākļi ir mainīgi – PVC logi tehnisko sniegumu nemaina ne spēcīga vēja, ne ilgstošu lietavu, ne ļoti zemu gaisa temperatūru ietekmē, turklāt tie garantē arī ļoti augstu ugunsdrošības līmeni, kas nav mazsvarīgi.
  1. Vai PVC logi ir viegli tīrāmi?
Jā, patiesībā no visiem logu veidiem tieši PVC logu tīrīšana ir visvienkāršākā – nepieciešams tikai ūdens, neabrazīvs tīrīšanas līdzeklis un lupatiņa, turklāt pietiks, ja logus tīrīsi 2-4 reizes gadā.
Šīs ir tikai dažas atbildes uz jautājumiem par PVC logiem, bet ir skaidrs, ka PVC logi nenoliedzami ir laba izvēle.
 

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;