Par logiem

Dažādu veidu PVC logi jūsu mājai

PVC logi var būt dažādu izmēru, formu, krāsu un arī to atvēršanas mehānismi var būt atšķirīgi, tāpēc ir vērtīgi zināt, kāds tad ir PVC logu piedāvājums.

Veramie/atgāžamie logi ir ārkārtīgi populārs risinājums, jo šādus logus iespējams atvērt pilnībā, tādējādi atvieglojot to tīrīšanu, kā arī iespējams tos atvērt vēdināšanas režīmā, kas nodrošinās gaisa cirkulāciju, vienlaicīgi nepieļaujot nokrišņu nonākšanu iekštelpās.

Specpasūtījuma PVC logi ir mazāk populārs risinājums, tomēr pircējiem noteikti vajadzētu zināt, ka PVC logi nebeidzas ar kantainiem logiem baltos rāmjos, jo iespējams ražotājiem pasūtīt dažādu krāsu un koka imitāciju logus ar individuāli piemeklētu furnitūru, paaugstinātu skaņas un siltuma izolāciju, kā arī uzlabotu drošības līmeni.

Jumta logi ir viens no dārgākajiem PVC logu veidiem, tomēr tas ir lielisks risinājums, kad citi logu uzstādīšanas varianti konkrētajā situācijā neder, vai arī vienkārši ir vēlme ienest mājoklī vairāk gaismas un naktīs vērot debesis, neizejot no mājokļa. Atkarībā no situācijas tiek izvērtēts, kādus jumta logus objektā uzstādīs – atveramos vai neatveramos.

Erkera logi ir paredzēti ēkām ar lokveida izvirzījumiem, kuros atvēlēta vieta logiem. Erkera logi tiek izgatavoti pēc speciāla pasūtījuma un sastāv no vairākiem logiem, kas izkārtoti loka formā, lai pielāgotos ēkas arhitektūrai. Erkera logi mājas eksterjeram piešķir elegantu izskatu, bet interjeram sniedz vairāk gaismas un platības.

Virpuļlogi (saukti arī par uz sānu veramajiem/griežamajiem logiem) ir aprīkoti ar eņģu konstrukciju, kas ļauj logus atvērt uz sānu vai uz augšu – to unikālā atvēršanas un aizvēršanas sistēma padara mājokļa vēdināšanu īpaši ērtu, kā arī uz palodzēm novietotie priekšmeti, piemēram, puķupodi, netraucē logu atvēršanai un aizvēršanai.

Arkveida logi  parasti tiek izvēlēti, lai piešķirtu mājoklim mākslinieciskāku un izsmalcinātāku izskatu. Šādi logi tiek izgatavoti pēc speciāla pasūtījuma un visbiežāk tie nav atverami, tomēr pieejami dažādi tehniskie risinājumi, kas nodrošina arī ventilācijas funkcijas.
Der atcerēties, ka logu dizainu un tehniskos risinājumus nosaka ne tikai ēkas specifika, bet arī logu pasūtītāja individuālās vēlmes, tāpēc, izvēloties jaunus logus, noteikti vajadzētu izmantot iespējas, ko sniedz PVC logi.  
 

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;