Par logiem

Dažādu logu veidu pielietojums

Logi mājoklī pilda vairākas funkcijas: ielaiž mājoklī gaismu, nodrošina vēdināšanas funkcijas, paaugstina siltumizolāciju un skaņas izolāciju, kā arī tie kalpo kā būtisks interjera un eksterjera elements. Neatkarīgi no tā, vai māja ir moderna vai klasiska dizaina, piemērotākos logus iespējams piemeklēt jebkurai mājokļa telpai.

Divviru logi: Šis ir ļoti populārs risinājums, kas visbiežāk tiek pielietots tieši koka logu izgatavošanā, tomēr pieejami arī citu materiālu divviru logi – piemēram, no PVC materiāla. Parasti šiem logiem eņģes ir sānos un logi veras uz ārpusi vai iekšpusi. Tie piemēroti dažādām telpām, kur nepieciešama regulāra telpu vēdināšana.

Vitrīnas: Vitrīnu tipa logus uzstāda ne tikai tirdzniecības objektos, bet arī dzīvojamās telpās. Visbiežāk vitrīnu tipa logus uzstāda viesistabās, jo šie logi ir ļoti lieli un nav sadalīti vairākās rūtīs, tādējādi nodrošinot maksimālu gaismas piekļuvi telpām.

Bīdāmie logi: Šis logu veids visbiežāk pieejams PVC logu piedāvājumā un tie tiek uzstādīti uz speciāla paneļa: logu atvēršana un aizvēršana notiek, bīdot tos horizontālā virzienā. Šī veida logi bieži tiek izmantoti balkoniem un lodžijām. Pieejami risinājumi, kuros visi logi ir bīdāmi, kā arī risinājumi, kuros viens vai vairāki logi ir fiksēti, bet viens vai vairāki logi ir bīdāmi. (Bīdāmo un fiksēto logu daudzums atkarīgs gan no klienta vēlmēm, gan no konkrētā objekta.)

Neatveramie logi: Tirgū pieejami arī neatveramie logi, kurus iespējams izgatavot dažādās formās un izmēros. Šādi logi var tikt uzstādīti, piemēram, kā jumtu logi, gaiteņu logi, kāpņu telpu logi, veikalu skatlogi utt.

Erkera logi: Šāda veida logi visbiežāk sastāv no trīs atsevišķiem logiem, kas izkārtoti puslokā, tādējādi ienesot telpā vairāk gaismas un radot sajūtu, ka telpa ir plašāka. Lai uzstādītu erkera logus, mājas plānojumam jābūt šādam risinājumam pielāgotam. Erkera logi telpā rada gaišus atpūtas stūrīšus, kur lieliski var iekārtot, piemēram, ēdamzonu vai lasīšanas stūrīti.
Un šī ir tikai daļa no iespējām, ko piedāvā mūsdienīgi logu risinājumi.
 


  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;