Par logiem

Cik maksā jauni PVC logi?

Mūsdienās apkure izmaksā dārgi, tāpēc katrs mājokļa īpašnieks meklē veidus, kā samazināt apkures rēķinus. Ievērojamu apkures rēķinu samazināšanos un efektīvu siltuma zudumu novēršanu spēj nodrošināt PVC logi, kuru uzstādīšana ilgtermiņā ļauj ietaupīt ievērojamas naudas summas un paaugstina komforta līmeni mājoklī.
Atbilde uz jautājumu, cik izmaksā jaunu PVC logu izgatavošana, atkarīga no konkrētās ēkas, logu aiļu lieluma un formas, izvēlētā stikla veida un citiem faktoriem. Tomēr ir iespējams noteikt augstāko, zemāko un vidējo cenu, pēc kurām tad ir iespējams aptuveni uzzināt izmaksas, ar kurām būtu jārēķinās.
 
Viens standarta PVC logs ar uzstādīšanu un garantiju Cena
Augstākā cena €70
Vidējā cena €50
Zemākā cena €35
 *cenas var mainīties atkarīgi no: logu izmēra, montāžas stāva. 
 *cenas norādītas ietverot PVN


Kam jābūt iekļautam loga cenā?

Loga cenā vajadzētu būt iekļautai maksai par logu un katru detaļu, kas būs nepieciešama uzstādīšanas procesā. Atkarībā no pakalpojumu sniedzēja, loga cenā var būt ierēķināta arī tā uzstādīšanas maksa, bet ir firmas, kas uzstādīšanas maksu norāda atsevišķi. (Lai varētu sniegt uzstādītajiem logiem garantiju, vairums logu ražotāju uzstādīšanu veic tikai paši, tādējādi nodrošinot, ka darbi veikti atbilstoši kvalitātes prasībām.) Pirms logu iegādes noteikti vajadzētu pārrunāt, kas iekļauts loga cenā, bet par ko jāmaksā atsevišķi.
 
Specifisku pasūtījumu gadījumā precīzas izmaksas būs iespējams uzzināt tikai pēc konsultēšanās ar ražotāju vai arī pēc ražotāja veiktām objekta apskatēm, kuras visbiežāk tiek veiktas bez maksas.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;