Par logiem

Cik izmaksās PVC logi jaunai mājai?

Logi katrā mājoklī pilda daudzas funkcijas: ienes telpā gaismu un siltumu, ļauj izbaudīt skaistus skatus, papildina interjeru un eksterjeru, kā arī ievērojami paaugstina drošības līmeni mājoklī. Tieši tāpēc kvalitatīvu logu uzstādīšana jāuztver kā ļoti nozīmīgs ilgtermiņa ieguldījums.
Kādi faktori nosaka to, cik būs jāmaksā par PVC logiem jaunai mājai?

Logu skaits: Protams, jo vairāk logu būs nepieciešams uzstādīt, jo lielākas būs kopējās izmaksas, bet jāņem vērā kāds ļoti būtisks fakts – logu ražotāji reizēm mēdz piemērot apjoma atlaidi lieliem pasūtījumiem. Logu uzstādīšanas izmaksas ir zemākas, ja visu logu uzstādīšana tiek veikta vienā piegājienā.

Logu izmēri:Visdārgākie parasti mēdz būt viesistabas logi, jo tie parasti ir vislielākie, lai nodrošinātu telpu ar dabisko dienas gaismu, kā arī bieži tie aprīkoti ar durvīm uz balkonu, lodžiju vai terasi. Lētākie ir vannas istabas logi, kas parasti ir mazi un paredzēti telpas vēdināšanai. Noteikti gan būtu jāņem vērā, ka nestandarta formas un izmēru logi var izmaksāt dārgāk nekā par tiem lielāki standarta izmēra logi.

Logu materiāls: Finansiālajā ziņā ilgtermiņā visizdevīgākie ir tieši PVC logi, jo tiem nav nepieciešama īpaša kopšana vai atjaunošana kā koka logiem, kā arī PVC logu sniegumu neietekmē laika apstākļi vai mitruma līmenis gaisā. Ja salīdzina ar citu materiālu logiem, tad plastikāta logu izgatavotāji savai produkcijai sniedz visgarāko garantijas termiņu. Bieži dzirdēts, ka PVC logi nav vizuāli tik pievilcīgi kā koka logi, bet ražotāji atrisinājuši arī šo problēmu, jo mūsdienās pieejami PVC logi ar koka imitāciju.

Siltuma caurlaidības koeficients: Jo labāks siltuma caurlaidības koeficients (U), jo logi būs dārgāki, bet jāņem vērā arī tas, ka PVC logi kalpo daudzus gadus un tie sevi ātri atpelna, jo samazina rēķinus par apkuri aukstajā laikā.

Ēkas stāvs: Logu uzstādīšana ēkas augstākajos stāvos var būt dārgāka nekā logu uzstādīšana ēkas pirmajā stāvā, jo darbiem tiek paaugstināta sarežģītības pakāpe.

Kādas ir aptuvenās PVC logu un to uzstādīšanas izmaksas vidēja izmēra privātmājai?
 
Vidējā cena (6-10logi)   
Parastā cenu amplitūda  €3000 - 4500
Zemākā cena €1500 - 3500
Augstākā cena €4500 - 6000
 * cenas norādītas ietverot PVN
* precīzām izmaksām nepieciešams precizēt:  izmērus, logu materiālu, logu veidu. 

 
  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu

 
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;