Par logiem

Kādas ir atšķirības starp divkameru un trīskameru logiem

Divkameru un trīskameru logiem ir divas vai trīs stikla rūtis, kas atdalītas ar gāzes (parasti argona) slāni, tam paaugstinot telpas siltuma un skaņas izolāciju.

Divkameru logiem ir 2 selektīvie stikli un kameras pildītas ar gāzi. Tas nodrošina siltumizolāciju un ļauj ieekonomēt kurināmā izmaksas. Divkameru logi izmaksā mazāk nekā trīskameru. Tāpat divkameru logi labāk nodrošina gaismas ienākšanu mājoklī, jo logam ir vien divi stikli.  

Cenas ziņā trīskameru logi ir par 10-15% dārgāki, tādēļ rodas jautājums, kāda ir atšķirība starp divkameru un trīskameru logiem. 

Trīskameru logiem ir 3 selektīvi stikli. Trīs stikli nodrošina, ka iekšējās rūts temperatūra tikai par dažiem grādiem atšķirsies no telpas temperatūras, kas nozīmē, ka uz logiem neveidosies kondensāts. 

Trīskameru logs ir daudz smagāks nekā divkameru logs, tāpēc pirms loga montāžas ir jāpārliecinās, vai māja var izturēt loga svaru.

Tāpat speciālisti uzsver, ka trīskameru logi ir papildu izmaksu vērti, ja plānojat dzīvot mājoklī no desmit līdz divdesmit gadiem. Tādā laika posmā trīskameru logi atmaksāsies, ietaupot enerģiju

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;