Par logiem

Alumīnija logi VS koka logi

Vai tu meklē jaunus logus savam uzņēmumam vai mājoklim un vēlies salīdzināt dažādas iespējas? Izvērtējot dažādus rādītājus, salīdzināsim divus ļoti populārus logu veidus – alumīnija un koka logus.

Ilgmūžība: Alumīnija logi izceļas ar īpašu izturību un ilgu kalpošanas laiku: arī bez īpašas apkopes tie kalpo vairākas desmitgades.
Koka logi var deformēties, kā arī gaisa temperatūras un mitruma ietekmē koks var piebriest. Ja logu blīvējums ir bojāts un koka logi ilgstoši tiek pakļauti mitruma ietekmei, tad bojājumi var būt tik nopietni, ka logus var nākties arī nomainīt.
Uzvarētājs: Alumīnija logi.

Pievienotā vērtība mājoklim: Mājokļu īpašnieki visaugstāk vērtē koka logus un koka logus ar alumīnija uzlikām, bet kā mazāk estētiski risinājumi tiek atzīti alumīnija logi un PVC logi. Pateicoties koka logu estētiskajam sniegumam, tie mājoklim sniedz ne tikai mājīgu noskaņu, bet arī papildus pievienoto vērtību, kas ir nozīmīgi, ja mājokli plānots pārdot.
Uzvarētājs: Koka un kombinētie koka-alumīnija logi.

Cena: Galējā logu cena atkarīga no daudziem faktoriem – logu skaita, dizaina un tehniskajiem rādītājiem, bet parasti alumīnija logi ir lētāki par koka logiem.
Uzvarētājs: Alumīnija logi.

Uzturēšana: Koks ir organisks materiāls, tāpēc tas ir pakļauts apkārtējās vides negatīvajai ietekmei, tomēr jāņem vērā, ka profesionāla kokmateriāla sagatavošana un apstrāde ievērojami samazina tā trūkumus. Lai koka logi kalpotu ilgi, tiem nepieciešama kopšana un periodiska krāsas klājuma atjaunošana. (Kvalitatīvi izgatavotiem un profesionāli uzstādītiem logiem arī augsts gaisa mitrums nesagādā problēmas.) Liels koka logu pluss ir tāds, ka tie novērš kondensāta veidošanos.
Lai arī alumīnija logiem ir nepieciešama kopšana, tā ne tuvu nav tik laikietilpīga vai bieža kā koka logiem. Laika apstākļu ietekmē alumīnija logi nemainās un to vizuālais izskats un tehniskās īpašības ir nemainīgas visa gada garumā.
Uzvarētājs: Alumīnija logi.

Dizains un krāsas: Iegādājoties koka logus, izvēles iespējas ir plašas, jo:
  • pieejamas dažādas koku sugas, no kurām logus iespējams izgatavot;
  • loga rāmi iespējams tonēt, lakot vai pārklāt ar pilnībā sedzošu krāsu;
  • laika gaitā loga rāmja krāsu iespējams mainīt;
  • koka logus iespējams aprīkot ar alumīnija uzlikām – gan ilgākam kalpošanas mūžam, gan dizainam.
Lai gan alumīnija logus iespējams nokrāsot jebkurā krāsā no RAL krāsu kataloga, tomēr to sniegtās dizaina iespējas nav tik plašas kā koka logiem.
Uzvarētājs: Koka un kombinētie koka-alumīnija logi.

Kurš logu veids tad ir labāks? Atbilde nav viena: tas atkarīgs no situācijas un pircēja vēlmēm, bet, ja vēlies gan koka sniegto estētiku un siltumu, gan alumīnija sniegto ilgmūžību un vienkāršo uzturēšanu, tad varbūt ir vērts padomāt par kombinēto koka-alumīnija logu iegādi.
 
 
  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;