Par jumtiem

Bitumena viļņotās loksnes jeb Onduline

Zemas izmaksas: Bitumena loksnes ir viens no lētākajiem jumtu segumiem, turklāt tas ir viegls un tā uzstādīšana nav pārāk sarežģīta, tāpēc kopumā Onduline jumta iegāde un uzstādīšana ir ļoti ekonomisks risinājums.

Dizaina iespējas: Bitumena loksnes vizuāli ir ļoti līdzīgas šīferim, bet tās nesatur videi un cilvēku veselībai kaitīgo azbestu. Šis jumtu segums pieejams dažādās krāsās, kas gadu gaitā nemainās un nelobās, jo loksnes ir nevis vienkārši pārklātas ar krāsu, bet piesūcinātas ar to. Pieejamas arī caurspīdīgas Onduline loksnes.

Piemērotas dažādiem apstākļiem: Šis jumtu segums tiek izmantots vairāk nekā 120 valstīs visā pasaulē, jo bitumena loksnes piemērotas dažādiem klimatiskajiem apstākļiem, arī tik mainīgiem, kādi tie ir Latvijā. Savu tehnisko sniegumu šis segums nemaina ne +40oC, ne -70oC grādos.

Tehniskais sniegums: Izpētīts, ka bitumena loksnes spēj pārciest pat 260 km/h lielu vēju, kā arī spēcīgu lietavu laikā materiāla sniegums nemainās, turklāt viens no šī jumtu seguma lielākajiem plusiem ir tāds, ka lietus laikā tas ir ļoti kluss. Karstās dienās bitumena loksnes neuzkarst, tāpēc tās spēj nodrošināt komfortablu temperatūru mājoklī pat karstākajās vasarās. 

Videi draudzīgs risinājums: Onduline loksnes tiek izgatavotas no organiskiem materiāliem, kas tiek piesūcināti ar bitumenu un krāsu, tāpēc šis materiāls ir ne tikai veselībai nekaitīgs, bet arī ekoloģisks.

Jumta montāža: Onduline jumtu montāžu var veikt arī cilvēki ar nelielu pieredzi jumtu uzstādīšanas darbos, jo materiālu ir viegli pārvietot, kā arī tā montāžai nav nepieciešams profesionāls aprīkojums vai specifiski jumtu seguma montāžas paņēmieni. 

Piemērotība dažādām ēkām: Pateicoties materiāla estētiskumam un nelielajam svaram, tas piemērots gan dzīvojamām ēkām, gan saimniecības ēkām, turklāt tas piemērots arī vieglas konstrukcijas jumtiem un jumtiem ar nelielu slīpumu (bitumena lokšņu minimālais uzklāšanas slīpums ir 5o).

Kalpošanas laiks: Lielākais bitumena lokšņu mīnuss ir to salīdzinoši īsais kalpošanas mūžs un materiāla tieksme gadu gaitā deformēties, tomēr, neskatoties uz mīnusiem, šī materiāla jumti spēj nokalpot pat 50 gadus.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;