Par jumtiem

Metāla dakstiņu jumta segums

Svars: Salīdzinot ar māla dakstiņiem, metāla dakstiņi ir piecas līdz astoņpadsmit reizes vieglāki, kas sniedz daudzas priekšrocības: tos ir vienkāršāk un ātrāk uzstādīt, tāpēc metāla dakstiņu jumta uzstādīšana ir lētāka, kā arī metāla dakstiņi ir piemēroti vieglām jumtu konstrukcijām (pateicoties to nelielajam svaram, tie piemēroti arī saimniecības ēkām).

Ugunsdrošība: Metāla dakstiņu jumtiem tiek piešķirta augstākā ugunsdrošības klase, jo to noturība pret uguni ir augstāka nekā jebkuram citam jumtu segumam.

Nepieciešamais slīpums: Metāla dakstiņi ir piemēroti arī neliela slīpuma jumtiem, uz kuriem māla dakstiņu segumu nemaz nav iespējams uzstādīt.

Cinka masa un biezums: Šie ir svarīgi rādītāji, kuriem jāpievērš īpaša uzmanība, jo kvalitatīvi metāla dakstiņi ir vismaz 0,5mm biezi un to cinka masa ir vismaz 275 g/m2. Ja metāla dakstiņi šķiet aizdomīgi lēti, vajadzētu pārbaudīt, vai tie pārvar šo kvalitātes rādītāju slieksni.

Uzturēšanas izmaksas: Metāla jumtiem nepieciešami minimāli uzturēšanas darbi un tie pat pēc vairākām desmitgadēm bez īpašas apkopes var izskatīties tikpat labi kā jumta uzklāšanas dienā.

Dizaina iespējas: Metāla dakstiņiem pieejams plašs profilu un krāsu klāsts, tāpēc metāla dakstiņu piedāvājumā sev tīkamāko risinājumu varēs atrast gan klasikas, gan neparastu dizaina risinājumu cienītāji.       

Metāla dakstiņu garantija: Metāls ir izturīgs materiāls, tāpēc ražotāji ar garantijas termiņiem metāla dakstiņu jumtiem neskopojas. Viss atkarīgs no ražotāja un konkrētā metāla dakstiņu veida, bet parasti šī materiāla jumtiem tiek dota kalpošanas garantija līdz pat 50 gadiem un krāsas pārklājuma garantija līdz pat 30 gadiem.

Skaņas un siltuma izolācija: Pastāv uzskats, ka nokrišņu laikā metāla jumts mēdz būt skaļš, kā arī tā siltumizolācijas spējas ir vājas, tomēr šos trūkumus iespējams novērst, veicot kvalitatīvu jumta siltināšanu. Siltināšana pasargās ēku gan no siltuma zudumiem, gan nodrošinās labāku skaņas izolāciju.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu

 
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;