Par jumtiem

Kāpēc izvēlēties valcprofila jumtu?

Neliels slīpums: Katram jumtu segumam ir minimālais jumta konstrukcijas slīpums, uz kāda to iespējams uzklāt, un valcprofila jumtu uzklāšanai nepieciešamais minimālais slīpums ir tikai 5o. Šis rādītājs nozīmē to, ka valcprofila jumtu iespējams uzstādīt uz gandrīz jebkuras ēkas jumta, arī uz tādu ēku jumtiem, kur citi risinājumi nav iespējami.

Dizaina iespējas: Valcprofila loksnes pieejamas dažādās krāsās un ar dažādiem profila izliekumiem, bet, neskatoties uz plašajām dizaina iespējām, valcprofila loksnes ir pietiekami neuzkrītošas, lai spētu saplūst ar jebkuras ēkas eksterjeru. Pateicoties materiāla lokanībai, valcprofila jumtus iespējams uzstādīt arī sarežģītām un neparastām jumtu konstrukcijām.

Savienojumu drošība: Valcprofila loksnes var būt līdz pat 12m garas un montāžas laikā tās savā starpā tiek savienotas, kas ļauj veidot vienmērīgu jumta segumu ar izcilu hermētiskumu.

Kalpošanas ilgums: Parasti valcprofila jumtu segumiem tiek sniegta tehniskā garantija līdz 50 gadiem un krāsas noturības garantija līdz 40 gadiem, bet jumta kalpošanas mūžs, ja tas ticis profesionāli uzstādīts, var pārsniegt pat 100 gadu atzīmi. (Garantijas termiņi atkarīgi no ražotāja.)

Piemērots arī vienkāršām jumtu konstrukcijām: Valcprofila loksnes ir izturīgas, bet vieglas, kas ļauj tās uzstādīt arī uz vieglas konstrukcijas jumtiem. Ja tiek būvēta jauna māja vai tiek pārbūvēta savu laiku nokalpojusi jumta konstrukcija, tad valcprofila izvēle ļaus samazināt izmaksas par jumta konstrukcijas izbūvi.

Jumta montāža: Ja dažus jumtu segumus iespējams uzstādīt paša spēkiem arī tad, ja ir neliela pieredze, tad valcprofila jumta uzstādīšanu gan vajadzētu uzticēt tikai profesionāļiem, jo šī jumtu seguma uzstādīšanai nepieciešamas īpašas zināšanas, aprīkojums un prasmes, bez kurām valcprofila uzstādīšana var beigties ar īsāku jumta kalpošanas mūžu un zaudētām šī seguma labajām īpašībām. 

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;