Par jumtiem

Jumta remonts – kas ietekmē tā izmaksas

Neatkarīgi no izmantotā jumta materiāla, no jumta bojājumiem pilnīgi pasargāta nav neviena ēka. Jumta remonts nav lēts prieks, bet kas ietekmē tā izmaksas?

Jumta remonta izmaksas ir atkarīgas no dažādiem apstākļiem. Jumta tips un materiāli, kas nepieciešami tā nomaiņai, lielā mērā nosaka jumta remonta izmaksas. Bitumena šindeļi ir lētāki nekā, piemēram, šīferis, tāpat jumtiem ar dažādu slīpumu var būt vajadzīgas atšķirīgas darbaspēka izmaksas. 

Māla, betona un šīfera dakstiņi ir materiāli, kam izmaksas par remontu būs augstākas. Tas tāpēc, ka šie materiāli ir visizturīgākie, tāpēc arī to kalpošanas laiks būs ilgāks. Nenoliedzami jumta remonta cenu arī ietekmē jumta lielums un citi jumta aksesuāri – skurstenis, lūka, vējmalas utt. 

Arī sniegs, lietus, mitrums un aukstums ietekmē jumta segumu. Visizplatītākā jumta problēma ir radusies tecējuma vieta. Ja jumtam ir tecējuma vietas vai ir novērojams izteikts mitrums iekštelpās, jārēķinās, ka jumta remonta izmaksas būs lielākas nekā, ja bojājumi ir saistīti tikai ar virsmas segumu. 

Tomēr eksperti iesaka veikt regulāru (vismaz divas reizes gadā) jumta apkopi, novērojot ēkas tehnisko un vizuālo stāvokli, lai izvairītos no nopietniem bojājumiem un remonta. Svarīgi ir novērst radušās problēmas uzreiz, nevis pēc kāda laika, lai paildzinātu jumta kalpošanas laiku. Jāatceras, ka jumta pamatvērtība ir tā funkcionalitāte. 
 
  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;