Par jumtiem

Jauna jumta izmaksas

Jauna jumta izmaksas
Plānojot jumta uzstādīšanu vai nomaiņu, aktuāls ir jautājums: “Ar cik lielu naudas summu man jārēķinās?” Noteikt precīzas jumta izmaksas ir diezgan sarežģīti, jo ir daudz mainīgo faktoru: piemēram, izejmateriāli, pakalpojuma sniedzēju darba izmaksas, objekta stāvoklis un nepieciešamie papildus darbi pirms jumta uzstādīšanas.


Tomēr ir iespējams uzzināt zemāko un augstāko tirgus cenu, kā arī vidējo tirgus cenu jumtiem un to uzstādīšanai.
 
  Jumta platība 150 m2 Jumta platība 300 m2  Jumta platība 400m2
  Zemākā cena (m2) Augstākā cena (m2)  Zemākā cena (m2) Augstākā cena (m2) Zemākā cena (m2) Augstākā cena (m2)
Jumta cena  € 4  € 40 € 3 € 35 € 3 € 30
 * Cenas var atšķirties atkarībā no materiāla un apjoma atlaides
* Cenas norādītas ar PVN     

Kas ir noteicošie faktori, kas sastāda jumta uzstādīšanas cenu?
 
 • Pats galvenais rādītājs ir jumta izmērs – jo lielāka platība jānosedz, jo lielākas izmaksas.
 
 • Darba izmaksas ietekmē arī jumta slīpums – jo slīpāka jumta konstrukcija, jo sarežģītāk uz tās uzklāt jumta segumu. Piemēram, seguma uzklāšana uz plakana jumta rit raiti, bet, lai pārklātu ar jumta segumu ļoti slīpus jumtus un dekoratīvos tornīšus, nepieciešamas ne tikai īpašas prasmes šo darbu veikšanai, bet reizēm arī alpīnisma aprīkojums.
 
 • Jumta uzstādīšanas metode – dažādiem materiāliem un jumtu konstrukcijām tiek pielietotas atšķirīgas metodes.
 
 • Ja nepieciešama jumta siltināšana, tad uz tās rēķina nevajadzētu censties pārāk ieekonomēt, jo labi nosiltināts jumts nozīmē mazākus apkures rēķinus, kā arī labāku skaņas izolāciju.
 
 • Lielu daļu izmaksu sastāda izvēlētais jumta materiāls. Mūsdienās tie pieejami dažādi (bezazbesta šīferis, metāls, dakstiņi, bitumena šindeļi, onduline loksnes, kausējamie jumti, niedru jumti utt.). Jumta materiālu izvēli nosaka gan ēkas īpašnieka gaume, gan konkrētās mājas jumta konstrukcija un vieta, kurā ēka atrodas.
 
 • Bieži vien arī ēkas atrašanās vietai ir nozīme, jo, ja jumtu uzstādītājam jāmēro garš ceļš līdz klientam, tad pakalpojumiem visbiežāk tiek pierēķināti klāt arī ceļa izdevumi.
 
 • Papildus elementi (jumta logi, skursteņi, balkoni, lūkas, izvirzījumi, tornīši utt.), kas sarežģī jumta seguma uzklāšanas procesu, arī ietekmē galējo jumta uzstādīšanas cenu.
 
 • Arī jumta papildaprīkojums (noteksistēmas, jumta laipas, trepes un sniega barjeras) sadārdzina jumta izmaksas, bet ilgtermiņā tas palīdz ieekonomēt laiku, atvieglo jumta kopšanas darbus, kā arī palīdz izvairīties no priekšlaicīgiem jumta elementu bojājumiem.

Noskaidrojot, kāds pakalpojumu un preču klāsts tev būs nepieciešams, varēsi arī uzzināt aptuvenās jauna jumta izmaksas. Precīzas jumta izmaksas iespējams noteikt pēc jumiķa vai uzņēmuma pārstāvja veiktas objekta apskates.

 • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
 • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
 • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;