Par jumtiem

Bezazbesta šīfera jumtu segums

Sastāvs: Bezazbesta šīferis sastāv no mikrosmilts, celulozes, PVC šķiedrām, krīta un cementa – neviena no šīm sastāvdaļām nav cilvēku veselībai vai apkārtējai videi kaitīga. (Pretēji ir ar azbesta šīferi, kurā esošais azbests var radīt nopietnas veselības problēmas, to skaitā elpošanas slimības un pat audzējus.)

Dizaina iespējas: Vizuāli bezazbesta šīferis izskatās ļoti līdzīgi kā azbesta šīferis – tam ir līdzīgs vai identisks profils (atkarībā no ražotāja), šīfera loksnes pieejamas dažādos izmēros un to krāsu iespējas ir plašas, sākot no klasiski pelēkā, un beidzot ar sarkanu, brūnu un zaļu.

Tehniskās īpašības: Nokrišņu laikā bezazbesta šīferis ir ļoti kluss, karstā laikā tas neuzkarst, bet aukstā laikā tas nenovada aukstumu uz iekštelpām, tāpēc šis materiāls garantē komfortu dažādos laika apstākļos. Jumta seguma izturība ir lielāka par 200 kg/m2, kas nodrošina ērtu piekļuvi jumtam, ja nepieciešami skursteņa tīrīšanas darbi vai jumta seguma remonts.

Kondensāta veidošanās: Lielākajai daļai jumtu segumu liela problēma ir kondensāta veidošanās, kuras novēršanai nepieciešama ventilācijas sistēmas izbūve. Ēkām ar bezazbesta šīfera jumtu šādas problēmas nerodas, jo bezazbesta šīferis palīdz liekajam mitrumam iztvaikot, tādējādi novēršot kondensāta rašanos. Tieši tāpēc bezazbesta šīferis ir labākais risinājums ēkām, kurās ir augsta mitruma koncentrācija gaisā (piemēram, fermām).

Kalpošanas laiks: Vairums bezazbesta šīfera ražotāju kā minimālo šī jumtu seguma kalpošanas laiku min 50 gadus, bet parasti tā prognozētais kalpošanas laiks ir ilgāks.

Montāža: Bezazbesta šīfera loksnes piemērotas jumtiem, kuru slīpums ir lielāks par 12o . Mūsdienīgas bezazbesta šīfera loksnes pieejamas dažādos izmēros (pieejamas arī loksnes ar jau izurbtiem skrūvju caurumiem), tāpēc to montāžas laiks var būt atšķirīgs, bet parasti šī jumtu seguma uzstādīšana ir diezgan ātra, tāpēc arī izmaksas par darbu ir samērā zemas.

Jumta apkope: Bezazbesta šīfera jumtam nav nepieciešama īpaša apkope, jo tas ir noturīgs pret eroziju, puvi, sēnītēm un temperatūras izmaiņām. Nepieciešamības gadījumā laika gaitā bojātās loksnes iespējams vienkārši nomainīt.    


  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;