Par jumtiem

Betona dakstiņi – kādas ir šī jumta seguma priekšrocības

Betona dakstiņi ir lielisks materiāls jumta segumam. Betona dakstiņi ir populārs jumta segums tā daudzpusības dēļ – ir pieejami daudz dažādu formu, krāsu un dizainu dakstiņi. Betona dakstiņiem ir pievilcīga cenas un kvalitātes attiecība, tāpēc tos bieži izmanto jauniem celtniecības vai renovācijas projektiem.

Labs jumts aizsargā māju no laikapstākļiem un vēja, kā arī tas ne tikai aiztur mitrumu, bet vienlaikus izvada laukā mājā radušos mitruma kondensātu. Betona dakstiņi veido jumta ārējo slāni, kas to aizsargā. Ražojot betona dakstiņus, tie tiek nodrošināti ar dubultu aizsargslāni, kas tos aizsargā pret UV stariem, mitru, aukstu un atmosfēras piesārņojumu.

Betona dakstiņu priekšrocība ir to ilgtspēja, jo tie var kalpot līdz pat 50 gadiem. Kas svarīgi – tie ir ugunsizturīgi. Tāpat betona dakstiņu jumtu neapraud kaitēkļi vai mikroorganismi, un tas ir nerūsējošs, jo betons nav pakļauts atmosfēras negatīvajai iedarbībai. Betons kā materiāls ir ļoti izturīgs, tāpēc maz ticams, ka laika gaitā būs nepieciešams jumta seguma remonts.

Betona dakstiņu jumts nodrošina skaņas izolāciju. Laikapstākļu radītos trokšņus betons ļoti labi absorbē.

Betona dakstiņi ir pieejami dažādās krāsās un formās. Daudzi māju īpašnieki izmanto betona dakstiņus, lai uz jumtiem izveidotu daudzkrāsainus rakstus. Tāpat betona dakstiņus var izgatavot līdzīgus citiem materiāliem, piemēram, kokam. 

Betonu izgatavo no dabīgām izejvielām, un tas ir viegli pārstrādājams, tāpēc betona dakstiņi ir nosacīti videi draudzīgi
 
  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;