Par durvīm

Cik maksā jaunas durvis?

Mūsdienās durvju piedāvājums ir patiešām milzīgs un to ražošanai tiek izmantots koks, finieris, tērauds, alumīnijs, stikla šķiedra, stikls, kā arī citi materiāli, turklāt dizaina iespējas ir gandrīz neizsmeļamas. Tieši tāpēc arī durvju cenas var svārstīties no dažiem desmitiem eiro līdz pat pāris tūkstošiem eiro.
Viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nosaka durvju cenu, ir to pielietojums – ārdurvis, kurām galvenokārt jāpilda drošības un siltumizolācijas funkcijas, gandrīz vienmēr būs dārgākas par iekštelpu durvīm, turklāt arī to uzstādīšana ir sarežģītāka un laikietilpīgāka, līdz ar to arī dārgāka.

Jaunu ārdurvju cenas:
 
Materiāls Cena (no-līdz)
Metāla durvis €70-750
PVC durvis €60-295
Koka durvis €145-995
 * cenas norādītas ietverot PVN

Neskaitot durvju materiālu, to cenu ietekmē arī durvju aprīkojums un dizaina risinājumi – vienkārša dizaina durvis izmaksās lētāk, nekā dubultās durvis ar elegantiem rokturiem, labu siltinājumu, skaņas izolāciju, augstu ugunsdrošības un pretuzlaušanas līmeni. Vizuālie risinājumi, protams, ir gaumes jautājums un ir iespējams ietaupīt, izvēloties lakoniska dizaina durvis, bet uz tehnisko rādītāju rēķina gan nevajadzētu taupīt, jo kvalitatīvas durvis ļauj samazināt ne tikai apkures rēķinus, bet arī pasargāt savu īpašumu no zagļiem.

Dažādu tipu āra durvju izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas (zemākās cenas):  
 
Durvju tips Izgatavošana Uzstādīšana Galējā cena
Ugunsdrošās durvis € 370 € 40 € 410
Dubultās durvis € 180 € 40 € 220
Salokāmās durvis € 360 € 40 € 400
Bīdāmās durvis € 120 € 40 € 160
Terases durvis € 185 € 40 € 225
 * cenas norādītas ietverot PVN
* Cenas var atšķirties atkarībā no materiāla un izmēra

Dažādu materiālu durvju uzturēšana

Koka durvīm nepieciešama regulāra pārkrāsošana un citu darbu veikšana, lai novērstu plaisāšanu, deformāciju un koka puvi.

Metāla durvīm nepieciešama iespiedumu taisnošana un skrāpējumu apstrāde, lai novērstu rūsu.

PVC durvīm nekāda īpaša apkope nav nepieciešama, tomēr saules un netīrumu ietekmē tās laika gaitā var zaudēt savu sākotnējo krāsu, tāpēc vēlams veikt to regulāru mazgāšanu.

Der ņemt vērā:
 
  • Iegādājoties durvis, noteikti noskaidro, kas ietilpst to komplektācijā, jo, iespējams, cena norādīta tikai par durvīm bez rāmja, slēdzenēm un rokturiem, kas jāiegādājas atsevišķi.
  • Pajautā, vai uzstādīšana ietilpst durvju cenā.
  • Pieprasi durvju izgatavotājam un uzstādītājam dokumentu, kas ļaus tev saņemt garantiju izgatavotajām durvīm un veiktajiem uzstādīšanas darbiem. Iegādājoties durvis bez pirkumu apliecinoša dokumenta, tev pašam vēlāk var nākties maksāt par defektu novēršanu, kas radušies ražotāja vainas dēļ.
  • Atceries, ka durvju cenu un uzstādīšanas izmaksas ievērojami var ietekmēt tas, vai ēkai nepieciešams arī jauns durvju rāmis. Ja domā, ka ēkai nepieciešama tikai durvju nomaiņa, bet rāmis vēl ir gana labs, tad pakonsultējies ar durvju ražotāju, lai pārbaudītu vecā rāmja stāvokli un piemērotību jauno durvju uzstādīšanai.
  • Standarta izmēru un dizainu durvis gandrīz vienmēr izmaksās lētāk par nestandarta izmēru durvīm vai durvīm ar unikālu dizainu.

Durvis pilda ne tikai visas augstāk minētās drošības, dizaina un komforta funkcijas, bet kalpo arī kā ēkas vizītkarte, jo tā taču ir pirmā lieta, ko cilvēks pamana, pirms vispār ir ienācis mājoklī.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;