Par durvīm

Ārdurvju nomaiņas vidējās cenas

Kvalitatīvas un profesionāli uzstādītas ārdurvis ir būtiska mājokļa daļa, jo tās palīdz ne tikai kontrolēt temperatūru mājoklī, bet arī garantē noteiktu drošības līmeni.  Konkrētas ārdurvju nomaiņas izmaksas nav nemaz tik viegli noteikt, jo piedāvājums ir daudzveidīgs un firmu cenrāži atšķirīgi, bet, ņemot vērā noteiktus lielumus, kas veido kopējās izmaksas, ir iespējams noteikt, ar ko tieši vajadzētu rēķināties, ja tiek plānota ārdurvju nomaiņa.
 
Vidējā minimālā cena ārdurvju nomaiņai € 50
Vidējā maksimālā cena ārdurvju nomaiņai € 150
* Cenas norādītas ietverot PVN    
* Cenas var atšķirties atkarībā no materiāla un izmēra
 
Sākot no durvju materiāla un beidzot ar durvju tipu: ja vēlies pēc iespējas precīzāk aprēķināt durvju nomaiņas izmaksas, tad jāzina šie un vēl citi faktori, kas nosaka kopējo cenu par durvju maiņu.

Materiāls: Ārdurvis var tikt izgatavotas no dažādiem materiāliem (koka, tērauda, plastikāta, alumīnija), tomēr, izvēloties durvju materiālu, jāņem vērā tas, kādiem apstākļiem tās tiks pakļautas. Ja tās būs dzīvokļa ārdurvis, tad tās netiks pakļautas ārā valdošajiem laika apstākļiem, bet, ja tās būs privātmājas ārdurvis, tad jārēķinās, ka tām vajadzētu būt noturīgām pret nokrišņiem, lielu karstumu un aukstumu. Arī durvju dizains ir svarīgs, jo, ja durvis būs daļa no eksterjera, tās var izvēlēties lakoniska dizaina, bet, ja tās būs daļa arī no interjera, tad to dizainam vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību.

Eksterjers vai interjers: Daudzos mājokļos tiek uzstādītas dubultās durvis – gan augstākam drošības līmenim, gan labākai siltumizolācijai, gan dēļ to sniegtajām dizaina iespējām. Dubulto durvju ārējās durvis parasti ir smagākas, bet iekšējās ir vieglākas un dizaina ziņā smalkākas, lai iederētos interjerā. Durvju nomaiņas izmaksas būs lielākas, ja būs nepieciešamība mainīt dubulto durvju ārējo daļu, jo to izgatavošana ir dārgāka, bet uzstādīšana sarežģītāka.

Durvju kārba: Vecās durvju kārbas stāvoklis ir svarīgs faktors, kas būtiski ietekmē durvju nomaiņas cenu, jo, ja vecā kārba ir labā stāvoklī un tā ir piemērota jauno durvju uzstādīšanai, tad iespējams ievērojami ietaupīt. Ja durvju kārba ir tehniski sliktā stāvoklī, tad to noteikti vajadzētu mainīt, jo nekvalitatīvs rāmis apgrūtinās ne tikai jauno durvju uzstādīšanu, bet arī to tehnisko sniegumu un kalpošanas mūžu.

Durvju tips: Ja esi nolēmis aizvietot standarta durvis ar bīdāmajām durvīm, franču durvīm vai kādu citu nestandarta risinājumu, tad jārēķinās, ka, iespējams, būs nepieciešami pārbūves darbi, lai pielāgotu ēkas ieeju plānoto durvju uzstādīšanai. Šis process ievērojami sadārdzinās durvju nomaiņas gala cenu.

Durvju izmēri: Durvju nomaiņas izmaksas nav pārāk lielas, ja mājokļa īpašnieks izlēmis nomainīt savas vecās standarta izmēra ārdurvis pret jaunām, tāda paša izmēra durvīm, bet izmaksas ievērojami pieaug, ja nepieciešamas nestandarta izmēra durvis pēc individuāla pasūtījuma vai arī nepieciešams pielāgot veco durvju rāmi jaunām – lielākām durvīm.

Durvju veids: Galējo izmaksu veidošanā noteicoša loma ir arī durvju veidam, jo tās ir dažādas (durvis ar vienu vērtni, dubultās durvis, bīdāmās durvis, franču durvis, terases durvis u.c.) un arī to izmaksas ir ļoti atšķirīgas, kā arī to izmaksas mainās, pievienojot vai noņemot kādu no dizaina elementiem.

Mainot durvis, noteikti nevajadzētu palaist garām iespēju izvēlēties tādas durvis, kuras paaugstinās pretuzlaušanas līmeni, skaņas un siltuma izolāciju, kā arī estētisko sniegumu, lai veiktās pārmaiņas atmaksātos ilgtermiņā.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;