Par durvīm

Ar kādām izmaksām jārēķinās, uzstādot ārdurvis?

Durvis ir mājokļa vizītkarte, kas spēj izmainīt ne tikai to, kā māja izskatās, bet arī uzlabot ēkas drošības un siltumizolācijas līmeni, tāpēc, izvēloties jaunas ārdurvis mājoklim, tu izvēlies arī dizainu, siltumizolāciju un drošību. Viens no galvenajiem rādītājiem, pēc kura parasti vadās pircēji, ir cena, tāpēc aktuāls ir jautājums: kādas ir ārdurvju uzstādīšanas izmaksas?

Populārākie ārdurvju materiāli: Būtisku ārdurvju uzstādīšanas izmaksu daļu veido izvēlētais durvju materiāls: metāla durvis visbiežāk ir lētākais risinājums, bet koka un PVC durvju uzstādīšana izmaksā ievērojami dārgāk. Te gan noteikti būtu jāņem vērā ilgmūžība un tehniskais sniegums, jo PVC durvīm un metāla durvīm parasti tiek dota ļoti ilga garantija, kamēr koka durvīm garantija ir krietni vien īsāka, jo tās viegli pakļaujas negatīvajai ārējās vides ietekmei un laika gaitā mainās arī to tehniskais sniegums.

Darba izmaksas:Izmaksas par darbu atkarīgas no katra durvju izgatavotāja individuāli, jo ir uzņēmumi, kas uzstādīšanas izmaksas jau ierēķinājuši durvju cenā, bet lielākā daļa uzņēmumu uzstādīšanas izmaksas norāda atsevišķi. Ja par durvju uzstādīšanu jāmaksā atsevišķi, tad jāņem vērā, ka darba izmaksas ir atkarīgas no uzstādīšanas sarežģītības līmeņa un ieguldītā darba laika. Vidējais ārdurvju uzstādīšanas laiks ir četras stundas un arī sarežģītos gadījumos durvju uzstādīšanai nevajadzētu aizņemt vairāk par vienu darba dienu.

Veco durvju demontāža:Ja tev nepieciešama arī veco durvju demontāža, tad rēķinies, ka tās būs papildus izmaksas, bet arī demontāžas darbu izmaksas būs atkarīgas no veicamo darbu sarežģītības līmeņa. Visdārgāk demontāža izmaksās tad, ja būs nepieciešama vecā durvju rāmja izlaušana, durvju ailes zāģēšana un sagatavošana jaunā durvju rāmja un durvju uzstādīšanai. Durvju kārba parasti tiek piemeklēta atbilstoši jaunajām durvīm: jo smagākas būs jaunās durvis, jo izturīgāka durvju kārba būs nepieciešama. (Arī modernām koka durvīm, kurās papildus drošībai tiek iestrādāti metāla elementi, tiek izmantotas durvju kārbas no metāla.)

Jaunu elementu montāža:Katrs jauns elements, kas tiek iemontēts durvīs un durvju rāmī, var paildzināt gan uzstādīšanas laiku, gan sadārdzināt darbu izmaksas. Piemēram, kvalitatīva durvju furnitūra var nebūt pārāk lēta un tās montāža aizņem laiku, bet der atcerēties, ka nekvalitatīva furnitūra pat dārgākās durvis spēj padarīt nedrošas, tāpēc pati lētākā furnitūra diez vai būs tā labākā izvēle ārdurvīm.

Durvju piegādes izmaksas: Reizēm durvju piegāde tuvākajā apkārtnē tiek nodrošināta bez papildus maksas, bet, ja durvis jāpiegādā uz vietu, kas atrodas tālu no ražotāja, tad visbiežāk pircējam ir jāsedz arī durvju piegādes izdevumi. Arī piegādes izmaksas ir atkarīgas no katra ražotāja individuāli.

No kādiem darbiem sastāv ārdurvju montāžas process:
 
  • veco durvju demontāža;
  • durvju kārbas salikšana, ievietošana un nostiprināšana durvju rāmī;
  • eņģu ievietošana;
  • spraugu aizpildīšana ar montāžas putām;
  • durvju ievietošana eņģēs;
  • slēdzenes un rokturu ievietošana.

Plānojot durvju montāžas darbus, durvju izgatavotāji iesaka uzklausīt montāžas meistaru padomus, jo viņiem parasti ir uzkrāta pieredze un zināšanas, lai spētu katram mājoklim ieteikt vislabāko risinājumu. Durvis nav pirkums vienai sezonai, tāpēc, ja meistars iesaka labāku siltinājumu vai vecās durvju kārbas nomaiņu, lai durvju kalpošanas mūžs būtu ilgāks un tehniskais sniegums labāks, tad šos padomus nopietni vajadzētu ņemt vērā.

  • Saņemiet vairākus piedāvājumus dažu minūšu laikā!
  • Aizpildiet pieteikumu formu un sāciet saņemt piedāvājumus.
  • Aizpildīt pieprasījumu
 
Veikt pieprasījumu
Izvēlies nozari
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;